Portal Sklep Bazar Tygodnik Ryby Domowe Klub Reklama Pomoc
ARchiwum sklep
English pages

UWAGA! ZNAJDUJESZ SIĘ NA STRONACH ARCHIWALNYCH !!! NOWY ADRES => Wędkarstwo - Rybie Oko - http://www.fishing.pl

 
Artykuły
Forum
Foto
Baza
Co i kiedy
Linki
Brania
Hyde Park
Humor
Znad wody
Filmy i pliki
Kartki
Encyklopedia
Ryby i prawo
Ściąga
 
 
 
 
mniej ostatnich wiadomości 82114
To był fragmnet większej całości, niżej więcej :)
pytanie o połów
pomocy!
pomocy!
Odp: odp:Kłusownicy na śląsku
Odp: dorsz
.......................
Odp: Zapora na Wisłoce
Odp: Oj Panie Bogusz .....
Odp: Żyłka
pytanie o połów
pomocy!
pomocy!
leszczyńskie
"okonek"
Wróżka
W obronie jazgarza
Zawody? Również! Bo dlaczego nie?
Wisiel :/
Łowic bez nęcenia ?
Opowieśc znad wody..
Zanęty produkcji polskiej a zagranicznej
Konińskie kanały
Kupię szpulę do Okumy Avenger AV 30!!!!!!!!!!!!
POŻEGNANIE :) - godz 14!!!
Fajna rybka
Szkoda tytułować
 
 
więcej
Zawody wędkarskie
 4/145
Ten okropny żarłok - JAZGARZ
 
Opowieści znad wody.... cz.1
 6.9/85
Leszczowisko
 7.1/202
 8.8/115 hit
Łakomiec
 7.9/66
Oszuści na Bazarze Rybiego Oka.
 7.3/64
KOMUNIKAT
 
Stało się...
 5.6/30
Kłusownik ukarany! Lepiej późno niż wcale.
 4.9/71
 
 
więcej
Petycja!!!!!!!!!!!!!
Pstrąg Roztocza
Uroczyste otwarcie
 
 
Inne ankiety
Żyłka
Co robisz z niepotrzebnym kawałkiem żyłki?
wyrzucasz gdziekolwiek
rzucasz do wody, bo tam jej nie widać i ptak się nie zaplącze
tniesz na mniejsze kawałki i wyrzucasz
zabierasz ze sobą, by spalić w ognisku
zabierasz ze sobą, by wyrzucić do śmietnika
to inaczej, jak podaj w komentarzu

Wyniki Wyniki wszystkich

Komentuj
 


Wszystkie Poradnik Sprzęt

Hit  St.Croix - Informacja

Autor: Rybie Oko
Temat: Wędki
Data:05.11.01 16:19
Ocena:7.43  (7)
Czytano:11341

Wędki St.Croix używane są przez wędkarzy z całego świata i wszędzie cieszą się znakomitą opinią. Rzecz jasna, ta amerykańska firma dba o promocję, zarówno swego wizerunku, jak i produktu, ale doświadczenie uczy, że zanim jeszcze St.Croix oficjalnie wejdzie na konkretny rynek, już na nim jest znana i ceniona, już istnieje w świadomości wędkarzy.
Z wędzisk St.Croix, tak spinningowych, jak i muchowych oraz castingowych, korzystają ci, którzy cenią wygodę, komfort łowienia oraz mają wobec sprzętu najwyższe wymagania. Dobre wędzisko musi być i mocne, i lekkie, oraz - przede wszystkim - czułe i idealnie dopasowane do uprawianej metody i techniki. Nie istnieją obecnie, w dobie wysokiej specjalizacji i technologii, kije uniwersalne, wędki do wszystkiego. Producent tego typu sprzętu, jeśli chce się liczyć na rynku, musi mieć bogatą i rozbudowaną ofertę, tak aby każdy wędkujący mógł wybrać dla siebie odpowiedni typ i model.


Istotne jest uwzględnienie wszystkiego, czego klienci oczekują. St.Croix zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że równie istotne jak obliczenia konstruktorów i materiałoznawców, jak reżimy technologiczne i surowa kontrola jakości, są indywidualne przyzwyczajenia spinningistów i muszkarzy. Bo choć wędkarstwo dopracowało się już rozlicznych teorii, to przecież nikt z nas nie trzyma się ich kurczowo i nikt nie chodzi na ryby z podręcznikami opisującymi rzut, hol, lądowanie...

Są tacy, którzy lubią kije delikatne, są tacy, którzy wolą korzystać z wędek mocniejszych, z dłuższych, z krótszych, z multiplikatora lub kołowrotka o szpuli nieruchomej... I to podczas polowania na te same ryby, w tej samej wodzie i w identycznych okolicznościach. Skończyły się czasy kijów "pstrągowych", "szczupakowych", "trociowych" - dziś są wędziska Jana Kowalskiego, Johna Smitha, Hansa Schmidta, jednym słowem: NASZE KIJE. Dopasowane do ręki, do temperamentu, do refleksu i po prostu do naszego "widzimisię".

St.Croix łączy w sobie kilka zasadniczych dla klientów spraw - chociażby pięćdziesięcioletnią tradycję z najnowszymi technologiami na każdym etapie pracy nad wędziskiem. Od etapu projektowania, który odbywa się w świetnie wyposażonych pracowniach komputerowych i przy udziale najlepszych fizyków, chemików, programistów amerykańskich, przez samą produkcję blanków i elementów wykończenia, w której uczestniczą najrzetelniejsi pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, po etap zbrojenia, zdobienia i wykańczania gotowych już wędzisk wykonywany przez najzacniejszych rzemieślników.
Blanki i wędki St.Croix poddawane są surowej kontroli jakości na każdym etapie produkcji, są bezlitośnie testowane - zarówno w pracowniach wytrzymałościowych, gdzie zgniatają, ściskają, wykręcają i łamią je fizycy, jak i na łowiskach, gdzie ostrej próbie poddają je najznakomitsi wędkarze praktycy. Także listy od użytkowników oraz usługi serwisowe są dla firmy bezcennym materiałem do nieustającego poprawiania jakości i wartości użytkowych wytwarzanych wędzisk. Premiera kolejnej serii nie oznacza zakończenia prac nad konkretnymi modelami - prace trwają, kije są usprawniane, ulepszane. Do tego stopnia, że po kilku sezonach stają się zupełnie innymi kijami!

I wówczas mamy kolejną premierę. Tak więc fakt zakończenia produkcji danej serii lub modelu oznacza, że St.Croix dokonał kolejnego odkrycia, następnych usprawnień - że znów jest lepszy niż był przed rokiem, przed kilkoma miesiącami. Postęp ma miejsce w kilku płaszczyznach jednocześnie - to zarówno praca nad materiałami i technologią produkcji, ale także zabieganie o to, by zużywać jak najmniej materiałów, by dobierać je optymalnie, sensownie, według potrzeb. Każde włókno, warstwa, przelotka, uchwyt kołowrotka dobrane i umieszczone są w sposób przemyślany. Taka filozofia pozwala na obniżanie kosztów produkcji, co jest korzystne tak dla kondycji finansowej firmy, jak i dla portfeli klientów. Wędziska St.Croix są dzięki temu tańsze!

St.Croix, KROKUS i Rybie Oko zapraszają do stoiska z wędkami.


Skorzystaj z przyznanego Ci prawa i oceń ten artykuł
« « « « || » » » »  
5  10 

drukuj drukuj wyślij wyślij

Lista komentarzy


Brak komentarzy.


Valid XHTML 1.0!
Wszelkie prawa zastrzeżone - All Rights Reserved - ©1999-2004 Krokus Sp. z o.o. - powered by eZ publish
Za publikowane treści odpowiedzialność ponoszą ich autorzy, jednocześnie wyrażając tym samym zgodę na ich bezterminową publikację.
Reklamy Krokus: eZ Publish