Portal Sklep Bazar Tygodnik Ryby Domowe Klub Reklama Pomoc
Archiwum 1
English pages

UWAGA! ZNAJDUJESZ SIĘ NA STRONACH ARCHIWALNYCH !!! NOWY ADRES => Wędkarstwo - Rybie Oko - http://www.fishing.pl

 
Artykuły
Forum
Foto
Baza
Co i kiedy
Linki
Brania
Hyde Park
Humor
Znad wody
Filmy i pliki
Kartki
Encyklopedia
Ryby i prawo
Ściąga
 
 
 
 
mniej ostatnich wiadomości 82114
To był fragmnet większej całości, niżej więcej :)
pytanie o połów
pomocy!
pomocy!
Odp: odp:Kłusownicy na śląsku
Odp: dorsz
.......................
Odp: Zapora na Wisłoce
Odp: Oj Panie Bogusz .....
Odp: Żyłka
pytanie o połów
pomocy!
pomocy!
leszczyńskie
"okonek"
Wróżka
W obronie jazgarza
Zawody? Również! Bo dlaczego nie?
Wisiel :/
Łowic bez nęcenia ?
Opowieśc znad wody..
Zanęty produkcji polskiej a zagranicznej
Konińskie kanały
Kupię szpulę do Okumy Avenger AV 30!!!!!!!!!!!!
POŻEGNANIE :) - godz 14!!!
Fajna rybka
Szkoda tytułować
 
 
Error: eZArticleRenderer::eZArticleRenderer() could not find generator in XML chunk.
więcej
Zawody wędkarskie
 4/145
Ten okropny żarłok - JAZGARZ
 
Opowieści znad wody.... cz.1
 6.9/85
Leszczowisko
 7.1/202
 8.8/115 hit
Łakomiec
 7.9/66
Oszuści na Bazarze Rybiego Oka.
 7.3/64
KOMUNIKAT
 
Stało się...
 5.6/30
Kłusownik ukarany! Lepiej późno niż wcale.
 4.9/71
 
 
więcej
Petycja!!!!!!!!!!!!!
Pstrąg Roztocza
Uroczyste otwarcie
 
 
Inne ankiety
Żyłka
Co robisz z niepotrzebnym kawałkiem żyłki?
wyrzucasz gdziekolwiek
rzucasz do wody, bo tam jej nie widać i ptak się nie zaplącze
tniesz na mniejsze kawałki i wyrzucasz
zabierasz ze sobą, by spalić w ognisku
zabierasz ze sobą, by wyrzucić do śmietnika
to inaczej, jak podaj w komentarzu

Wyniki Wyniki wszystkich

Komentuj
 


Wszystkie Rybim Okiem Z przymrużeniem oka

Hit  "Sieciowy dupek"

Autor: Roman Ostrowski
Data:29.1.05 05:37
Ocena:9.09 hit (129)
Czytano:4548


Dawniej miał nazwę "miejscowy głupek",
dziś go określam "sieciowy dupek".
To krewniak "gnidy" i innych śmieci,
które już mają dostęp do sieci.

Nic nie napisze, fotki nie zrobi,
a wszędzie tylko potrafi smrodzić.
Tu kliknie zero, tylko z zazdrości,
tam wyzwie dziecko, nie ma litości.

Dziwne czasy teraz mamy,
że do głosu doszły chamy.
Są w RYBIM OKU i są nad wodą,
licznie się mnożą, gdzie tylko mogą.

Więc apeluję, wędkarze drodzy,
jeżeli chcemy na ryby chodzić,
musimy wszyscy "kumple po kiju",
przepędzić dupków, lub dać po ryju.


Skorzystaj z przyznanego Ci prawa i oceń ten artykuł
« « « « || » » » »  
5  10 

drukuj drukuj wyślij wyślij

Lista komentarzy


Temat: Autor:
Czas:
Dobry wierszyk
Mateusz 09.4.05 14:07
hahahaha dobre dobre pasuje do większości moich kumpli
Czy warto?
Edward Pleva 31.1.05 21:11
Twoje poglady pochwalam i szanuje - tyle, ze nie raz szkoda glowy w tym rozwalaniu "muru", ba - skoro niczym innym nie mozna...
Trafiłeś w dziesiątkę!
Andrzej Trembaczowski 31.1.05 13:27
Co widać po komentarzach
:)))))))))))
Andrzej
p.s.
Na niektóre posty najlepiej po prostu nie reagować. Szkoda czasu, klawiatury, miejsca na serwerze itd.
:))))))))))))))
A.
:)
Grzesiek Szymański 30.1.05 18:36
Proponuje Panie Administratorze umieścić na skali głosowania tylko 10 wówczas wszyscy będą zadowoleni :).
:(
Grzesiek Szymański 30.1.05 17:41
Ja powiem krótko. Na temat gustu podobno się nie dyskutuje i tylko o to mi chodziło. Na szczęście żyjemy ponoć w państwie demokratycznym :)
i każdy może głosować jak chce.
     Odp: :(
Tomek Płonka 30.1.05 23:18
    
I dlatego jest źle że każdy głupek może głosować byle był pełnoletni.
:)
Pyrsk-T.P.
     Odp: :(
Jędrzej z Lubuskiego 30.1.05 18:07
    
Przeczytałem wszystkie posty dotyczące tego wierszyka i stwierdzam,że:
1)autor ma racje
2)a coniektórzy jak trafnie stwierdziła Krysia nie mają bladego pojęcia o czym i gdzie piszą
3)państwo demokratyczne jest(ponoć???),prawo do głosu ma każdy,ale nikt z nas nie ma prawa do opluwania i obrzucania błotem oraz obrażania innych ludzi niezależnie jaki poziom reprezentują swoją osobą.
4)tu nie chodzi o gust,tylko trafiony temat,a na taki wygląda.Można by się pokusić o skrytykowanie kunsztu literackiego jako takiego,ale nie tematu jaki zawiera,ot co!
5)Ode mnie 10+!!!
mysle,ze zamieszcze jakas fotke
Norbert Lubelczyk 30.1.05 11:30
Planuje wybrac sie na ryby i jak cos porzadniejszego zlowie to zamieszcze tu fotke.Nie wiem jak wypadne ale przynajmniej sprobuje.A propos wierszy to niektorzy ludzie nie maja poczucia humoru albo maja zly dzionek.Wszyscy maja prawo kometowac posty i wyrazac o nich opinnie na swoj temat.Pozdrawiam
Do Norberta,Pierra i Grześka-sieciowych dupków
Krystyna Ewa Prorok 30.1.05 10:58
Prawda w oczy kole,prawda panowie???!!!
Przecież nie da się ukryć,że cokolwiek byśmy nie napisali i niewiadomo jakie cudne zdjęcie zamieścili,to i tak znajdzie się oszołom jeden z drugim,który nazwie cię mięsiarzem,dręczycielem,lub będzie twierdził że jest lepszy od wszystkich,jak to można przeczytać w postach do tego wierszyka.
Żaden z was panowie(mówię o tych zawartych w tytule) nie zamieścił na RO nic co byłoby godne uwagi choćby dziecka z przedszkola,a tym samym mogę mniemać,że reprezentujecie poziom godny A.Leppera.Krytyka nie może być mottem życiowym,choć i ona jest potrzebna ale nie opluwanie i obrzucanie błotem.
Panowie jeśli jesteście tak dobrzy jak mówicie,to proszę o zrobienie fotek waszych trofeów,nagród itp,może jakiś artykulik na miarę Kazia Żertki i umieszczenie oczywiście tego do publicznej wiadomości na RO,wtedy wszyscy będziemy piać z podziwu!!!

Romek-wierszyk super,jak każdy zresztą twojego autorstwa.Ode mnie 10+!!!
     Odp: Do Norberta,Pierra i Grześka-sieciowych dupków
Robert Hamer 30.1.05 13:29
    
Pani Krysiu z całym szacunkiem, ale myślę, że poświęcanie zbyt wielkiej uwagi ludziom potrafiącym liczyć do 0, jest błędem. Tym bardziej dedykowanie im co jakiś czas wierszy. Oni pławią się, jak zwraca się na nich uwagę bo uważają, że osiągnęli cel. Pozdrawiam, R.
NIEUSTAJACE BRAWA DLA AUTORA WIERSZU :)))
Norbert Lubelczyk 29.1.05 21:00
TAKIMI DENNYMI TEKSTAMI TO TY MOZESZ SOBIE NECIC KRAPIKI I UKLEJE.A TAK WOGOLE TO CI DAJE TYLE PUNKTOW CO MOJEJ PIERWSZEJ DZIEWCZYNIE TZN.0.PEWNIE UMIESZ TYLKO KRYTYKOWAC INNYCH A ZAPEWNE JESTEM OD CIEBIE LEPSZY WEDKARZ:/NIE ZYCZE CI POLAMANIA KIJA ANI CIE NIE ZAMIERZAM CIE POZDRAWIAC.SPLAWIKOWIEC!!!!
     Odp:To dziewczyna dała Ci "0"
Roman Ostrowski 30.1.05 06:29
    
"Prawda kole
W aureolę."

"I po co rzucać perły przed wieprze
Pomyje dla nich o wiele lepsze"


Jan Sztaudynger
         Odp: Odp:To dziewczyna dała Ci "0"
Pierre Nowack 30.1.05 09:08
        
Daj sobie chlopie w koncu luz!!Nie pisz w portalu wedkarskim durnowatych wierszykow,a nie bedziesz musial czytac takich postow.Nie mozesz sobie gdzies indziej jakiegos bloga zalozyc??
             Odp: Odp:To dziewczyna dała Ci "0"
Dariusz Żbikowski 30.1.05 09:49
            
A kim TY jesteś? Co wniosłeś własnego do Rybiego Oka. Czyzbyś miał jakieś prawa do decydowania o tym, co tu będzie a co nie będzie publikowane?

Rozumiem, że niebawem przeczytamy jakiś ciekawy Twój artykul. Oczekujemy.

Darek-ADMIN
                 Odp: Odp:To dziewczyna dała Ci "0"
Pierre Nowack 30.1.05 10:45
                
Kim ja jestem?Jestym kims z wiekszosci dziekim którym Ty masz prace..Nie zapominaj o tym!I nie musze pisac artykulow,aby miec prawo do wypowiedzi!
                     Odp: Odp:To dziewczyna dała Ci "0"
Dariusz Żbikowski 30.1.05 20:40
                    
Widzisz, tak się składa, że to TY korzystasz z mojej pracy a nie ja z Twojej. I jakoś dziwnie nie odczuwam, bym dzięki Tobie akurat miał co do garnka wkładać. ZBYT MAŁO WIESZ NA TEN TEMAT.

Darek-GOSPODARZ
                         Odp: Odp:To dziewczyna dała Ci "0"
Mariusz Szalej 30.1.05 20:57
                        
Darek, nie ma z kim dyskutować. Nie stać go nawet na podpis własnym imieniem i nazwiskiem, nie mówiąc o poziomie merytorycznym. Obrodziło w internecie anonimowych mądrali. Nic nie ryzykują bo nie muszą się przedstawiać. Wypisują głupoty, bo są nieidentyfikowalni z imienia i nazwiska. A poziomem dorównują conajwyżej do początkowych klas szkoły podstawowej. Zresztą ich otoczenie jest usytuowane na podobnym poziomie, więc może im mogą zaimponować. Tutaj są jedynie uczestnikami, z których zdaniem nikt poważny się nie liczy.
Pozdrowienia
Mariusz
                             Odp: Odp:To dziewczyna dała Ci "0"
Dariusz Żbikowski 30.1.05 21:25
                            
Mariuszu,

Spoko :))) nie jestem aż tak w "gorącej wodzie kompany" bym unosił się emocjami i dyskutował jak "wół z wrotami". Raczej zakładam, że od czau do czasu pewne me wypowiedzi "nowi" winni potraktować informacyjnie. Może wtedy znajdą swe miejce i z trybu "tylko brania" przejdą do trybu "dawania". Choć wiem, że w przypadku wielu to tylko złudzenia - patrz wyjściowy wierszyk :))))))))

Pozdrówka,
Darek
                             Odp: Odp:To dziewczyna dała Ci "0"
Piotr Łopaciński 30.1.05 21:24
                            
Mariusz - całkowicie zgadzam się z Tobą, że należy totalnie "olewać" anonimów i ignorować ich wypowiedzi.
To towarzystwo działa na bardzo prostej zasadzie. Dzisiaj przegoniony z Portalu za obrażanie ludzi, jutro pojawia się tu pod inną ksywą i robi dalej to samo.
Po co tym typom dawać satysfakcje. Jeżeli zostanie zignorowany przez większość - poszuka sobie innej widowni. To dzieje się od dłuższego już czasu i nie ma sensu stwarzać im powodów do radości.
Darek przekazał już informację, że niedługo ta
"twórcza działalność" prowadzona przez "normalnych - inaczej" się skończy. Poczekajmy cierpliwie. Jeżeli będzie za mocno chamił i rozrabiał, to wspólnie poradzimy sobie z nim.
Pozdrawiam serdecznie...Piotr
                     Odp: Odp:To dziewczyna dała Ci "0"
Krystyna Ewa Prorok 30.1.05 11:18
                    
Pierre ty jesteś zapatrzonym w siebie samolubem,i jesteś w błędzie twierdząc,że admin ma dzięki tobie pracę.Twoje wypocinki są żałosne i śmieszne zarazem,na dodatek swoim zachowaniem,a przede wszystkim intelektem Adminowi do pięt nie dorastasz.Ja też prowadzę swoją stronę www wraz z znajomymi i takich jak ty od razu banuję i mam nadzieję,że i Admin z tego prawa skorzysta!!!
W jednym masz rację,że nie trzeba pisać artykułów aby móc oceniać i wypowiadać się na różne tematy.Lecz trzeba mieć poczucie własnej godności i szacunek dla siebie i innych,ale co ja ci będę tu pisać ty pewnie nie znasz takich pojęć.Poza tym trzeba mieć choćby blade pojęcie,o zjawisku czy temacie jakie opisuje autor danego artykyłu,dopiero potem się wypowiadać.
Napisz coś,w twoim mniemaniu że jest extra i super itp,zamieść to Na RO i czekaj na noty.Ciekawe jak będziesz się czuł widząc tylko zera i jedynki i same kąśliwe komentarze.
Sam sobie odpowiedz,tak szczerze:kim ty jesteś???
Rymowane cackanie :))
Krzysztof Poniewierski 29.1.05 20:49
A ode mnie masz 3 z dużym minusem :)) za żywota :)) a za Humor 7 )) wiec średnia "niestety" ważona prze moją osobę to 6 :))
Pozdrawiam choć nie rymuje tylko wędkuje :P
o a jednak udało się :P
:)
Grzesiek Szymański 29.1.05 14:32
Na krytyka

Oto krytyk, który idealnie
Umie geniusz połączyć z głupotą,
Każdym słowem dowodząc genialnie,
Że jest bardzo wybitnym idiotą.

Julian Tuwim
     Odp: :)
j23 29.1.05 16:38
    
buahahaha
     Odp: :)
Roman Ostrowski 29.1.05 15:51
    
"Jeśli szlachetny jest odważny, lecz mu prawości brak,
wówczas staje się buntownikiem.
Jeśli prostak jest odważny, lecz brak mu prawości,
wówczas staje się złoczyńcą. "

Konfucjusz
"Sieciowy dupek"
Mieczysław Czapkowski 29.1.05 10:14
Cześć Romku !

Wywołane wilczysko wychyliło się z lasu,
Rozejrzał się w portalu i narobił hałasu.
Jeszcze przed świtem wyruszył na łowy,
Aby dowalić, nie jednej białogłowy.

Tylko o tych kobietkach, ryzykujesz wszystko,
To jest śliski temat – to jest kij w mrowisko.
Coraz gorsze czasy, teraz Ich jest racja,
Bardzo szybko nadchodzi, to EMANCYPACJA.

„Sieciowy dupek” to trafne, choć rzadko się zdarza,
Jak by go nie nazywać, to go nie obraża.
A wręcz przeciwnie, czy młody czy siwy,
Będzie więcej smrodził, bo z zasady jest mściwy.

No i na zakończenie dodam, że bardzo mnie to cieszy,
Jak zobaczyłem artykuł, co ostrością nie grzeszy.
Przypomnę Twoje słowa, to dla innych gości,
Plujmy więc na wszystko i zero litości.
Sieciowy Dupek
Jan Przybalka 29.1.05 09:25
Witaj Romku!
Milo poczytac Twoje refleksje, mozna to przyjac jak ciekawa lekcje.
Nad woda trudno spotkac przyjaciela, bo siedza za kompem i stawiaja zera.
Serdecznie Pozdrawiamy.
Jan-Gisela
wierszokleta
Pierre Nowack 29.1.05 08:25
Nie masz gdzie drukowac swoich przemyslen?Musisz to robic akurat tu?Na portalu wedkarskim?
     Odp: wierszokleta
Rybka Niemowa 29.1.05 10:44
    
Zgodnie z porzekadłem , uderz w stół.... Prawda , przedstawiająca rzeczywistość wśród "braci" wędkarskiej , i jeszcze w formie rymowanej , tym większe brawa dla jej autora.
     Odp: wierszokleta
Roman Ostrowski 29.1.05 10:11
    
Odpowiedź na pytanie pierwsze - mam.
Odpowiedź na pytanie drugie - tak.
Odpowiedź na pytanie trzecie - tak, ponieważ poruszam sprawy, które mnie drażnią i na portalu i nad wodą. Jeżeli wątki zawarte wyżej, koledze nie przeszkadzają to trudno, każdy ma inny gust.
         Odp: wierszokleta
Michał Mieczyński 30.1.05 13:40
        
Bo chamstwu w życiu ..... należy się przeciwstawiać również fraszką,
dobrą fraszką. Gratuluje autorom !!
A co do gnid konstytucja gwarantuje im prawo do debilizmu, ale nie prawo do obrażania innych



Valid XHTML 1.0!