Portal Sklep Bazar Tygodnik Ryby Domowe Klub Reklama Pomoc
Archiwum 1
English pages

UWAGA! ZNAJDUJESZ SIĘ NA STRONACH ARCHIWALNYCH !!! NOWY ADRES => Wędkarstwo - Rybie Oko - http://www.fishing.pl

 
Artykuły
Forum
Foto
Baza
Co i kiedy
Linki
Brania
Hyde Park
Humor
Znad wody
Filmy i pliki
Kartki
Encyklopedia
Ryby i prawo
Ściąga
 
 
 
 
mniej ostatnich wiadomości 82114
To był fragmnet większej całości, niżej więcej :)
pytanie o połów
pomocy!
pomocy!
Odp: odp:Kłusownicy na śląsku
Odp: dorsz
.......................
Odp: Zapora na Wisłoce
Odp: Oj Panie Bogusz .....
Odp: Żyłka
pytanie o połów
pomocy!
pomocy!
leszczyńskie
"okonek"
Wróżka
W obronie jazgarza
Zawody? Również! Bo dlaczego nie?
Wisiel :/
Łowic bez nęcenia ?
Opowieśc znad wody..
Zanęty produkcji polskiej a zagranicznej
Konińskie kanały
Kupię szpulę do Okumy Avenger AV 30!!!!!!!!!!!!
POŻEGNANIE :) - godz 14!!!
Fajna rybka
Szkoda tytułować
 
 
więcej
Zawody wędkarskie
 4/145
Ten okropny żarłok - JAZGARZ
 
Opowieści znad wody.... cz.1
 6.9/85
Leszczowisko
 7.1/202
 8.8/115 hit
Łakomiec
 7.9/66
Oszuści na Bazarze Rybiego Oka.
 7.3/64
KOMUNIKAT
 
Stało się...
 5.6/30
Kłusownik ukarany! Lepiej późno niż wcale.
 4.9/71
 
 
więcej
Petycja!!!!!!!!!!!!!
Pstrąg Roztocza
Uroczyste otwarcie
 
 
Inne ankiety
Żyłka
Co robisz z niepotrzebnym kawałkiem żyłki?
wyrzucasz gdziekolwiek
rzucasz do wody, bo tam jej nie widać i ptak się nie zaplącze
tniesz na mniejsze kawałki i wyrzucasz
zabierasz ze sobą, by spalić w ognisku
zabierasz ze sobą, by wyrzucić do śmietnika
to inaczej, jak podaj w komentarzu

Wyniki Wyniki wszystkich

Komentuj
 


Wszystkie Rybim Okiem Opowiadania

Hit  Mój Rafałek..

Autor: Honorek
Temat: Refleksje i odczucia
Data:15.1.04 15:27
Ocena:5.44  (36)
Czytano:3719

a zaczęło się to tak..


Mam swojego ukochanego chłopaka..jego hobby oczywiście to łowienie ryb:)z początku wydawało mi się to nudne i głupie pomyślałam sobie jak takiego młodego chłopaka mogże fascynować takie hobby..siedzieć nad wędką i nic nie robić???Było to wszystko dla mnie takie nudne i beznadziejne..do pewnego czasu..kidy Rafał(moj misiu)postanowił że zabierze mnie na ryby ze sobą z poczatku się oczywiście wypierałam..jak tylko mogłam..ale pojechałam z nim tylko ze wzglądu na to że będziemy razem..obok siebie..na pierwsza wyprawe zabrałąm ze sobą koc..i oczywiście Rafał rozłozył się z wędkami a ja się opalałam..cały czas go wołałam do siebie lecz on mi na to odpowiadał kochanie bądż ciszej bo mi ryby ploszysz itp.wiec pomyslalam siobie że on woli chyba ryby odemnie!!wiec sie na niegop obrazilam..:))pożniej był drugi wypad na ryby trzeci czwart i piąty..az pewnego dnia postanowiłam sprawdzić co jest takiego fascynującego w łowieniu ryb..lecz Rafał powiedział do mnie tak pokaże ci wszysto ale najpierw nabijesz robaka na haczyk..wiec opierałam sie jak tylko mogłam ale w końcu o zrobiłam..wiec pozniej moj Misio pokazywał mi co do zcego służy itp..zaczełąm powoli wszystko załapywac..i tak mi sie to spodobało że nie raz jak moj Kochany szedł na ryby to ja wypytawał sie go gdzie będzie i jezdziłam do niego rowerem:))na swoim końcie mam juz mnóstwo złapanych płotek oraz dwa duże leszcze moge powiedzieć że jestem z siebie dumna..już nie jestem zazdrosna o to że czasmi wybierze ryby odemnie(no może czasami)ale wtedy wezme go podstępem wiec i tak wybiore sie razem z nim!!Ciesze się że niedlugo zaczyna sie juz wiosna i znowu zaczniemy nasze wyprawy na ryby:))


Skorzystaj z przyznanego Ci prawa i oceń ten artykuł
« « « « || » » » »  
5  10 

drukuj drukuj wyślij wyślij

Lista komentarzy


Temat: Autor:
Czas:
:-)
Marek Pedyński 19.1.04 13:35
hihihi...
To znowu ja
Honorata Pietryszyn 15.1.04 22:53
Dziekuje wam bardzo za komentarze są naprawde dobre..chciałam przeprosić za błedy ale pisałam to szybko a pozniej zapomnialam sprawdzic..wyluzujcie przeciez ja nie chodzi z nim caly czas na te ryby:)chodzi tez sam oraz z kolegami..w koncu ryby sa od tego aby sie zrelakdsowac i odpoczac od zycia codziennego:)dziekuje za każdy komentarz!!!sa naprawde dobre..Rafał nie badz na mnie zly za ten artykuł heh ale to prawda co napisałam KOCHAM CIĘ SŁONECZKO moje najdrozsze!!!
Honoratko roztomiła!
Tomek Płonka 15.1.04 22:10
Nie być łokrutna dla chopa i nie każ mu czekać do wiosny bo jeszcze ci łogupnie!
Pędź do niego i spytaj, czy nie wartałoby zrobić przeglądu sprzętu. Można spędzić na prawdę miłe chwile, a poza tym sprawdzisz, czy twój wybranek ma zdolności do majsterkowania. To ważne, gdyż jeśli je ma to nie straszny mu będzie ani zatkany zlew, ani zacinający się zamek, ani nawet wymiana worka w odkurzaczu!
Pyrsk-T.P.
Zrozumienie
Mac87 15.1.04 21:47
Oj zrozumienie się napewno przyda. A jeśli Rafałowi nie przeszkadza obecnośc jego dziewczyny, (nie krzyczy na całe gardło, że złowiła rybkę m.in) to jest super.
Taka fajna wędkarska para, która ma wspólne zainteresowania, wędkarstwo, kontakt z naturą...
A autorce wielkie dzięki za zrozumienie chłopaka, przydało by się takich wyrozumiałych dziewczyn więcej.

Daje 7,
pozdro, mac87
Popieram:D
Damian Jóźwiak 15.1.04 20:53
Dalem 7 pkt za zrozumienie, to sie u kobiet rzadko zdarza. Zabraniac facetowi hobby, to tak jak dziecku zabrac zabawki, przezyje ale bedzie nieszczesliwe i pujdzie gdzie indziej...
Ech koledzy nie czepiajcie sie jej!!!
Pawel 15.1.04 20:08
Panowie czy poza tym, ze dziewczyna pisala to jednym tchem nie potraficie dostrzec w tym czegos wiecej niz damskiej wypowiedzi z podtekstem o Rafalku? Zaloze sie ze niejeden z Was chcialby wybrac sie na ryby z fajna dziewczyna - bez podtekstow - tak zwyczajnie dla towarzystwa. Wtedy i dzien milej minie i jak ryba nie bierze jest na czym oko zawiesic-zamiast wpatrywac sie w splawik.A swoja droga zawsze lubie widok wedkujacych kobiet nad woda. Wydaje mi sie ze takie malzenstwa laczy cos wiecej niz gotowanie obiadkow i pierdzenie w fotele przed telewizorem. Takich ludzi laczy pasja! Wiec brawo dla Ciebie dziewczyno, nie zniechecaj sie nawet jak przyjdzie Ci uzbroic hak w martwa rybke.(hehe)A swoja droga pilnuj Rafala i sprawdzaj czy zabiera ze soba wedki na ryby.(hehe).Pozdrawiam!
Zdecydowanie kupię słownik polsko-Honorecki
Piotr Jedliński 15.1.04 16:27
Nie mogę tego przeczytać, bez słownika ni chuchu...
Pioter
Hmmm
Sławek Rybicki 15.1.04 16:06
Najdłuższe zdanie jakie kiedykolwiek przeczytałem. Gratulacje dla Misia za kobietę i cierpliwość do niej
Czy to prowokacja ?
Jarosław Krystkowiak 15.1.04 15:46
Nie wierzę własnym oczom !!! Przecież kobiety nie piszą takich tekstów.
Czy aby nie mamy tu do czynienia z prowokacją, którejś z naszych żon ?
     Odp: Czy to prowokacja ?
Mac87- Maciek Dąbrowski 15.1.04 19:29
    
Ciekawe czy Rafałek jest szczęśliwy z tego wyczynu, że jego dziewczyna jedzie z nim na wyjazd, jak on chce od niej odpocząć wyjeźdzając na ryby. (prawdopodobnie on chce od niej odpocząć)

Choć z drugiej strony może Rafałkowi się podoba, że ona jeździ z nim.(może narazie się podoba ciekawe kiedy się znudzi)

Każda strona ma plusy i minusy choć minusów jest raczej więcej.

CZY RAFAŁEK/MISIU CHCE Z NIĄ JEŹDZIĆ NA RYBY? O TYM MOŻE W NASTEPNYM ODCINKU

pozdro, mac87
         Odp: Czy to prowokacja ?
Valdee 16.1.04 11:59
        
Może jakaś nowa ankieta na ten temat? :) Ja obstawiam, że chce z nią jeździć :) (Ma mu kto sprzęt dźwigać) :P
Moja strona
         Odp: Czy to prowokacja ?
Valdee 16.1.04 11:59
        
Ja obstawiam, że chce z nią jeździć :) (Ma mu kto sprzęt dźwigać) :P
Moja strona
     Odp: Czy to prowokacja ?
Arek Chałupczak 15.1.04 16:11
    
moja żona nie mówi do mnie "Misiek"



Valid XHTML 1.0!