Portal Sklep Bazar Tygodnik Ryby Domowe Klub Reklama Pomoc
Archiwum 2
English pages

UWAGA! ZNAJDUJESZ SIĘ NA STRONACH ARCHIWALNYCH !!! NOWY ADRES => Wędkarstwo - Rybie Oko - http://www.fishing.pl

 
Artykuły
Forum
Foto
Baza
Co i kiedy
Linki
Brania
Hyde Park
Humor
Znad wody
Filmy i pliki
Kartki
Encyklopedia
Ryby i prawo
Ściąga
 
 
 
 
mniej ostatnich wiadomości 82114
To był fragmnet większej całości, niżej więcej :)
pytanie o połów
pomocy!
pomocy!
Odp: odp:Kłusownicy na śląsku
Odp: dorsz
.......................
Odp: Zapora na Wisłoce
Odp: Oj Panie Bogusz .....
Odp: Żyłka
pytanie o połów
pomocy!
pomocy!
leszczyńskie
"okonek"
Wróżka
W obronie jazgarza
Zawody? Również! Bo dlaczego nie?
Wisiel :/
Łowic bez nęcenia ?
Opowieśc znad wody..
Zanęty produkcji polskiej a zagranicznej
Konińskie kanały
Kupię szpulę do Okumy Avenger AV 30!!!!!!!!!!!!
POŻEGNANIE :) - godz 14!!!
Fajna rybka
Szkoda tytułować
 
 
więcej
Zawody wędkarskie
 4/145
Ten okropny żarłok - JAZGARZ
 
Opowieści znad wody.... cz.1
 6.9/85
Leszczowisko
 7.1/202
 8.8/115 hit
Łakomiec
 7.9/66
Oszuści na Bazarze Rybiego Oka.
 7.3/64
KOMUNIKAT
 
Stało się...
 5.6/30
Kłusownik ukarany! Lepiej późno niż wcale.
 4.9/71
 
 
więcej
Petycja!!!!!!!!!!!!!
Pstrąg Roztocza
Uroczyste otwarcie
 
 
Inne ankiety
Żyłka
Co robisz z niepotrzebnym kawałkiem żyłki?
wyrzucasz gdziekolwiek
rzucasz do wody, bo tam jej nie widać i ptak się nie zaplącze
tniesz na mniejsze kawałki i wyrzucasz
zabierasz ze sobą, by spalić w ognisku
zabierasz ze sobą, by wyrzucić do śmietnika
to inaczej, jak podaj w komentarzu

Wyniki Wyniki wszystkich

Komentuj
 


Wszystkie Informator

Hit  Wykaz nizinnych wód PZW - 2003

Autor: Zarząd Główny PZW
Temat: Stowarzyszenie PZW
Data:19.11.02 11:09
Czytano:9933

Wykaz nizinnych wód PZW
udostępnionych do wędkowania w 2002 roku
na podstawie dopłaty krajowej.


Okręg PZW Biała Podlaska

Rzeki : Bug, Krzna, Zielawa, Tyśmienica, pozostałe mniejsze rzeki na terenie Okręgu. Starorzecza rzeki Bug - Łęgi, Bubel Stary, Hanna, Gnojno, Woroblin, Terespol, Krzny - Horbów, Woskrzenice, żwirownie – Bereza, Międzyrzec Podlaski, Woskrzenice, cegielnia Radzyń Podlaski i Chotyłów, stawy Radzyń Podlaski.
Zbiorniki retencyjne : Kodeń, Kozioł, Zaborek, Terebele I, Terebela II,

Okręg PZW Białystok

Rzeki : Narew od zb.Siemianówka do Suraża, Narew od granicy NPN do ujścia rzeki Sliny, Supraśl od ujścia rzeki Cieliczanki do ujścia, Nurzec, Kanał Augustowski i rzeka Netta od Augustowa do Dębowa, Świsłocz, Narewka, Brzozówka, Sokołda od m. Dworzysk do ujścia, prawobrzeżne dopływy Bugu, Nareśl, Leśna Prawa, starorzecza Rzeki Bug.
Zalewy : Siemiatycze, Sobolewo, Sokółka, Czarna Białostocka, Kundzin, Arkadia, Wasilków, Gródek, Koplany, Kalno, Krynki, Orla, Michałowo, Bielsk Podlaski, Brańsk.
- z wyłączeniem odcinków wód górskich

Okręg PZW Bielsko Biała

Rzeki : Soła od mostu w Łękach do ujścia do Wisły, Skawa od mostu drogowego w Grodzisku, poniżej jazu, do ujścia do Wisły, Wisła od jazu w Kiczycach do mostu drogowego w Strumieniu.
Zbiorniki zaporowe : Tresna, Porąbka, Dwory.
- z wyłączeniem odcinków wód górskich

Okręg PZW Bydgoszcz

Rzeki : Noteć od zakola w Pturku 200 m poniżej mostu drogowego Barcin-Żnin do ujścia rzeki Łobzonki, Kanał Górnonotecki od jazu w Dębniku do Śluzy w Lisim Ogonie, Kanał Nowonotecki, Stara Noteć do jazu w Dębniku, Kanał Dębogórski, Czerska Struga od źródeł do mostu drogowego na trasie Legbąd-Czersk wraz z dopływami, Rakówka od mostu drogowego na trasie Wielkie Budziska – Małe Gacno do ujścia do Strugi Stążka wraz z dopływami, Czerwona Struga od mostu drogowego w Babilonie do ujścia do jeziora Charzykowo, Orla od mostu kolejowego na trasie Witosław-Mrocza do granic woj., Ruda od śluzy w Rudzki Młyn do ujścia wraz Żytnicą, Raciąska Struga poniżej j. Przylonek do ujścia, Wyrwa od mostu drogowego Branica-Franciszkowo do ujścia ze wszystkimi stawami młyńskimi, Mątawa od j. Świętego z łachami i starorzeczami, Wełna od ujścia z j. Żarnickiego do granicy z woj. Wielkopolskim, Sępólna, Kanał Bydgoski od śluzy Osowa Gór do jazu Nakło Wschód wraz z kanałem Paramelka, Niechwaszcz od ujścia z j.Leśno I do ujścia rzeki Parzenicy, strugę Parzenicę od ujścia z j.Skąpego do ujścia wraz z dopływami i stawami Brody i Młynek, Rokitka, Brda od mostu drogowego w m. Męcikał do śluzy w Mylofie, Brda od mostu drogowego w m. Piła Młyn do jazu walcowego „Czersko Polskie” w Bydgoszczy, port drzewny, tor regatowy, Gąsawka 100 m od jeziora Sobiejuchy do ujścia do Noteci, Zwierzynka od wypływu z jeziora Okrągłego do jeziora Białego, Zbrzyca 100 m poniżej j.Śluza do ujścia do j.Witoczno, Wda od mostu w m.Błędno do ujścia z zalewami Żur, Gródek i Kozłowo, Kamionka 100 m poniżej jeziora Niwy do jazu młyna w Kamienicy.
Zbiorniki zaporowe : Zalew Koronowski, Tryszczyn, Smukała
- z wyłączeniem odcinków wód górskich

Okręg PZW Chełm

Rzeki : Bug, Wieprz, Wojsławka, Włodawka, Udal, Wełnianka, Tarasienka, Krzemionka, Żółkiewka, Świnka, Mogielnica, Siennica.
Jeziora : Sumin, Białe, Glinki, Rotcze, Płotycze, Syczyn, Słone (Chutcze), Święte, Lipieniec, Hańskie.
Wody drobne : Glinianki Horodyszcze, Deusze, Łukowo-Starosiele.

Okręg PZW Ciechanów

Rzeki : Sona (z wyłączeniem zbiornika retencyjnego koło Nowego Miasta), Raciążnica, Działdówka, Płonka, Łydynia, Wkra, Narew, Pełta, Wel - od jeziora Rumian do ujścia rzeki łączącej jezioro Linowiec z korytem rzeki Wel.
Jeziora : Zarybinek, Gronowo, Wlecz, Rybno, Zwórzno, Piaseczno, Piaseczenko, Zakrocz, Lidzbarskie, Jeleń, Moczydło.
- z wyłączeniem odcinków wód górskich
Okręg PZW Częstochowa

Rzeki : Liswarta, Lublinica, Mała Panew, Pilica, Warta, Wiercica, Wierciczka. (wszystkie dopływy i starorzecza nie wymienione w wykazie)
Wody drobne : Amerykan, Bałtyk, Adriatyk, Pacyfik, Blachownia, Dąbrowa, Droniowiczki, Dzibice, Hadra, Jaworznik 1,2,3, Lelów, Lisów, Michalina, Panki, Pająk, Poraj, Widawa, Zaborze, Zb.Huty Częstochowa, Zielona I i II.
- z wyłączeniem odcinków wód górskich

Okręg PZW Elbląg

Rzeki : Balewka, Dzierzgoń, Elbląg, Fiszewka, Tuga, Tyna, Wisła Królewiecka, Kanał Jagielloński, Kanał Linawa, Kanał Panieński.
Jezioro : Balewo
- z wyłączeniem odcinków wód górskich

Okręg PZW Gdańsk

Rzeki : Czarna Wda od mostu kolejowego na trasie Słwoszyno – Kłanino do ujścia, Motława od wypływuz j.Rokickiego do ujścia, Radunia poniżej zb. elektrowni Straszyn do ujścia, Wierzyca od wypływu z j.Wierzysko do mostu na drodze Nowy Podleś – Sarnowy, następnie od jazu w m.Stawiska do elektrowni w Zamku Kiszewskim, następnie od jazów piętrzących w Starogardzie Gdańskim do jazów w Brodzkich Młynach, Piesienica od wypływu z j.Niecierzba do jazu elektrowni Nowa Wieś wraz ze stawem przy elektrowni, Kanały Redy - (Redy, Łyski, Leniwy, Mrzeziński, Połchowski), Płutnica, Bukowina od wypływu z j.Trzono do ujścia do j.Kamienieckiego.
Zbiorniki zaporowe : Rutki, Łapino Dolne, Kolbudy Górne, Kolbudy Dolne, Prędzieszyn, Juszkowo,
- z wyłączeniem odcinków wód górskich
Okręg PZW Gorzów Wielkopolski

Rzeki : Odra od ujścia rzeki Pliszki do granicy woj. Zachodniopomorskiego, Warta od m. Zatom Nowy do ujścia, Noteć od ujścia Drawy do ujścia, Obra od jazu iglicowego w Rybojadach do ujścia do Warty wraz z Zalewem Bledzewskim, Polka od m. Zwierzyn do ujścia, Kanał Głusza od m. Łukomin do pompowni Gęśnik, Lubniewka Od j. Krajnik do ujścia do kanału Bema, Kanał Goszczanowski od ujścia z jeziora do ujścia do Noteci, Kanał Bieleń od m. Łupowo do ujścia, Kanał Bema od m.Glinik do ujścia, Mierzęcka Struga od mostu drogowego Dobiegniew-Człopa do ujścia, Kanał Bledzewski od j. Krajnik do ujścia.

Okręg PZW Jelenia Góra

Rzeki : Bóbr, Nysa Łużycka, Witka.
Zbiornik zaporowy : Perła Zachodu ze zb. Wrzeszczyńskim, Bukówka, Czocha, Pilchowice, Witka, Złotniki.
Wody drobne : wody stawów, zbiorników i żwirowni – wszystkie.
- z wyłączeniem odcinków wód górskich

Okręg PZW Kalisz

Rzeki : Prosna, Lutynia, Orla, Swędrnia, Czarna Struga, Widawa.
Zbiorniki zaporowe : Pokrzywnica, Gołuchów, Piaski - Szczygliczka, Kobyla Góra, Bolesławiec, Opatówek, Roszków.
Wody drobne : Błonie, Wróżewy, Biadki I, II, III, Chotów, Koźmin WUKO, Skałów, Przybysławice, Pleszew park, Kowalew, Chachalnia, Rososzyca Park, Sieroszewice, Koźminek, Koźminek staw, Doruchów, Stara Kuźnica, Tokarzew, Ostrzeszów, Konradów, Sośnie, staw Radomskiego, Kępno, Słupia, Żółtków, Kalisz ul.Piwonicka, Syców, Góra, Olszyna, Miechów, Kotlin, Zbiersk, Cieszyn I, Kępno OSIR, Dobrzyca, Parczew.

Okręg PZW Katowice

Rzeki : Wisła od pierwszego progu poniżej zbiornika Goczałkowice do ujścia rzeki Pszczynki, Pszczynka (bez zbiornika Łąka), Odra od Chałupek do ujścia potoku Pogonica, Ruda bez zb.Rybnik, Czarna Przemsza bez łowiska specjalnego.
- z wyłączeniem odcinków wód górskich

Okręg PZW Kielce

Rzeki : Kamienna, Nida, Biała Nida,Czarna Nida, Czarna Konecka, Czarna Staszowska, Czarna Włoszczowska, Kanał Strumień, Wschodnia, Wisła od ujścia rz.Breń do mostu w Zawichoście.
Zbiorniki zaporowe : Brody, Starachowice, Lubianka, Rejów, Bliżyn, Suchedniów, Cedzyna, Chańcza, Sielpia, Maleniec, Klekot, Gacki, Bolmin.
Wszystkie inne drobne wody, jeżeli nie są specjalnie oznakowane jako obreby hodowlane bądź stawy prywatne.
- z wyłączeniem odcinków wód górskich
Okręg PZW Konin

Rzeki : Warta od 484 do 348 km - od zapory czołowej w Jeziorsku do m. Pyzdry, Noteć, Czarna Struga, Rgilewka, Struga Witkowska, Powa, Kiełbaska, Teleszyna, Ner + Kanał Niemiecki, Warcica, Meszna, Wrześnica, Rudnik-Topiec, Kanał Warta – Gopło od mostu w m.Sulanki do ujścia Warty w Koninie-Morzysławiu oraz od m.Gawrony do mostu w m.Przewóz

Okręg PZW Koszalin

Brak wód nizinnych przeznaczonych na dopłatę krajową.

Okręg PZW Kraków

Rzeki : Potok Regulanka od stopnia wodnego w Okleśnej do ujścia, Potok Brodła od zalewu Skowronek do ujścia, Potok Grabianka, Potok Jasienica, Sanka od mostu drogowego na trasie Kraków - Liszki do ujścia, Rudawa od ujęcia wody pitnej w m. Mydlniki do ujścia, Wilga od mostu drogowego na trasie Kraków - Swoszowice do ujścia, Dłubnia od ujęcia wody w Raciborowicach do ujścia – wraz ze zb. Zesławice, Drwinka, Potok Ropotek, Potok Kościelnicki, Potoki Serafa i Drwinka Dł., Potok Podłężanka, Potoki drobne dopływy Wisły, Raba od mostu drogowego w Książenicach do ujścia, Potok Dzielski, Potok Sosnówka, Królewski, Cichawski, Szreniawa od ujścia potoku Ścieklec do mostu drogowego w m.Biskupice-Parcelacja.
- z wyłączeniem odcinków wód górskich

Okręg PZW Krosno

Rzeki : Strwiąż, San, Stobnica, Wisłok, Pielnica, Tabor - Morawa, Lubatówka, Jasiołka, Wisłoka, Ropa.
Zbiorniki zaporowe : Solina, Myczkowce, Sieniawa.
- z wyłączeniem odcinków wód górskich

Okręg PZW Legnica

Rzeki : Szprotawa, Rudna, Kaczawa, Czarna Woda, Skora od tamy w Konradówce do ujścia, Cicha Woda, Zimnica, Odra.
Jeziora : Kunice, Koskowickie, Jaśkowice, Tatarak, Jezierzany.
Zbiorniki zaporowe : Słup
Wody drobne : Serby Stare I i II, Serby I i II, Klucze, Wilków, Klucze, Mileszyn, Brzeg Głogowski, Zabłocie, Jurcz, Ręszów, Lasowice Przychowa, Modła, Wojciechów, Prochowice, Pątnów, Szczytniki Duże, Żwirownia Spalona, Staw Biała, Krzywa, Rokitki Płd., Budokompleks Rokitki, Jarosław, Piekary, Piechorowice, Glinki Duże, Glinki Średnie, Glinki Małe, Przemków, Lisowice, Dziewień, Chocianów, OSiR Rokitki, Grochownia, Kamionka Wądroże, Bogomice, Ostaszów Żwir, Złotoryja, Kormoran OSIR, Jawornik Zalew OSiR, Chojnów.
- z wyłączeniem odcinków wód górskich

Okręg PZW Leszno

Rzeki : Obra 2, Obra 3.

Okręg PZW Lublin

Rzeki : Wisła, Wyżnica i Urzędówka, Wrzelówka z rozlewiskiem Wilków, Chodelka, Wieprz, Giełczew, Świnka, Tyśmienica, Minina, Ciemięga, Bystrzyca Północna, Kurówka, Sanna.
Jeziora : Firlej, Kunów, Matygi, Borowice, Nury, Miejskie, Kleszczów.
Zbiorniki zaporowe : Zemborzyce, Mytycze, Łacha Stężycka.
- z wyłączeniem odcinków wód górskich

Okręg PZW Łomża

Rzeki : Brok, Ełk, Jegrznia, Narew, Nurzec, Pisa, Wissa.
Jeziora : Mierucie, Toczyłowskie
- z wyłączeniem odcinków wód górskich

Okręg PZW Łódź

Brak wód nizinnych przeznaczonych na dopłatę krajowąOkręg PZW Nowy Sącz

Brak wód nizinnych przeznaczonych na dopłatę krajową

Okręg PZW Olsztyn

Rzeki : Łyna, Kortówka, Wadąg, Pisa, Kabikejmska Struga, Barcikówka, Symsarna, Elma, Pisa, Guber, Sajna, Dajna, Omet, Orzyc, Omulew, Sawica, Wałpusza, Czarka, Wielki Rów, Rozoga, Radostówka, Krutynia, Szkotówka, Nida, Kanał Elbląski, Drwęca, Kanał Mazurski, Pisa, Ełk, Lega.
- z wyłączeniem odcinków wód górskich.

Okręg PZW Opole

Rzeki : Potok Przedpolny, Kanał ulgi Otmuchów, Nysa Kłodzka, Cielnica, Korzkiew, Stara Struga, Grodkowska Struga, Kamienica, Ścinawa Niemodlińska, Borkowski Potok, Starorzecze Nysy Kłodzkiej, Kamienna, Tarnawka, Mała Panew, Malina, Sucha, Potok Prószkowski, Myślina, Rosa, Chobianka, Bziczka, Smolina, Odra, Swornica, Prószkowska, Stobrawa, Brynica, Budkowiczanka, Bogacica, Oziąbel, Widawa, Smortawa, Kluczborska Struga, Stara Stobrawa, Stobrówka, Kanał ulgi Opole, Kanał Młynówka Opole, Starorzecze Odry, Cyna (Psina), Troja, Kłodnica z kanałami, Stradunia, Osobłoga, Kanał Gliwicki, Prudnik, Biała, Prosna, Potok Łomnicki, Potok Sowczycki, Potok Prąd, Potok Borecki, Łomnica, Kanał Zwanowice, Kanał Odry w Brzegu, Kanał Wiński, Czarnowąsy, Kopanie.
Starorzecza : Dziergowice, Lasaki, Januszkowice, Mechnice, Rybarze, Krępna, Młynówka Bielicka.
Wody drobne : Akwen - ul. Włościańsk, Kusocińskiego, Kochanowskiego – w Brzegu, Prędocin Rytbna, Nowe Kolnie, Lubsza, Kościerzyce, Głębocko, Cegielnia staw i wyrobisko, Lubcz, Osiek grodkowski, Lewin Brzeski wyrobisko I i II, Kantorowice, Ptakowice -(Kantorowice, Nowa Wieś Mała, Ptakowice), Zawiszyce, Lwowiany, Zubrzyce,Nowe Cerkwie, Łąki Kozielskie”Kuźniczki”, Januszkowice Duży i Linowy, Rogi, Dziergowice, Kobylice, Maciejów, Lasowice Wlk.,Bogdańczowice, Ligota Górna stara i nowa Żwirownia, Ligota wyrobisko, Nowa Wieś wyrobisko, Krępna, Obrowiec, Rozwadza, Rozwadza wyrobisko, Chorula-Górażdże, Zieleniec, Stawy Sekuta i Łabędziowy, Buków Łączki, Malerzowice wyrobisko i staw, Tułowice-Kuźnia, Puszyna, Niemysłowice staw sportowy I i II, Spałek, Dewizowiec, staw Hutniczy, Pod Lipą, Rowy – Jastrzygowice, Boisko, Rajman, Borki Wielkie, Kucoby, Psurów, Młyny, Dobrodzień, Dąbrowa Niemodlińska, Kosorowice, Adymacz, Tułowice, „Hutnik”, Skarbiszowice, Mechnice, Chróścina, Sady, Sarny Wielkie, Mlina I i II, Nowe Siołkowice, Stare Siołkowice, Okoniówka, Balaton, Piast, Biestrzynnik Mleczny i Duży.
- z wyłączeniem odcinków wód górskich

Okręg PZW Piła

Rzeki : Gwda, Czarna, Bukówka, Warta, Smolnica, Wełna, Cieszynka, Noteć, Miała, Zdbiczna, Kocunia, Łobzonka, Stołunia, Oska, Dzierżążna, Gulczanka, Łomnica, Margoninka, Piławka, Flinta, Kłębowianka, Szczuczna, Bolemka, Głomia, Młynówka, Stopnica.
Zbiorniki : Koszyce I, Koszyca II, Dobrzyca, Ptusza, Jastrowie, Podgaje.
- z wyłączeniem odcinków wód górskich

Okręg PZW Piotrków Trybunalski

Rzeki : Pilsia, Czarna Włoszczowska, Czarna Konecka, Warta, Grabia, Wolbórka, Krzemionka, Drzewiczka, Wąglanka, Luciąża, Widawka, Pilica.
Zbiorniki zaporowe : Sulejowski, Cieszanowice, Miedzna Murowana, Bugaj, Wawrzkowizna, Patyki.

Okręg PZW Płock

Rzeki : Wisła od m. Smoszewo km 564,1 do m.Kępa Polska km 606 (ujście Mołtawy), Skrwa Prawa od mostu drogowego w m.Zambrzyca na trasie Szczutowo-Skrwilno do mostu drogowego w m.Tłuchówek na trasie Tłuchowo-Sierpc, rzeka Sierpienica.
- z wyłączeniem odcinków wód górskich

Okręg PZW Poznań

Rzeki : Warta, Cybina, Wrześnica, Głuszynka, Główna, Wełna, Samica, Sama, Kanał Mosiński.

Okręg PZW Przemyśl

Rzeki : San, Wiar, Wisznia, Szkło, Lubaczówka, Wirowa, Mleczka,
Zbiorniki zaporowe : Lubliniec
Wody drobne : zb. Młynki.
- z wyłączeniem odcinków wód górskich
Okręg PZW Radom

Rzeki : Pilica, Brzuśnia, Iłżanka, Jeziorka, Szabasówka, Radomka, Zagożdżonka, Zwolenka, Krępianka, Wisła,
Jeziora : Iłża, Czapla, Mozolice, Opatkowice, Zdziczów, Magnuszewskie, Świdno, Białobrzegi.
Zbiorniki zaporowe : Domaniów, Drzewica, Siczki, Borowiec.
Wody drobne : Rozlewiska Wisły, Iłżanki, Radomki lewo i prawobrzeżne, starorzecza w Podgórzycach, Pionki, Janików, Hamernia, Zwoleń, Borki, Jastrząb, Orłów, Szydłowiec, Młyny, Topornia, Lipsko, Osieczek, Głuchów, Koszorów, Łaziska, Błędów, Kozienice, Polanka, Aleksandrów, Chlewiska, Fosa, Swirca Dół, Stawiszyn, Jasieniec, Osiny, Mogielnica.

Okręg PZW Rzeszów

Rzeki : Wisłok od granicy województwa do zbiornika w Rzeszowie, od zbiornika do ujścia do Sanu, Wisłoka od Rzemienia do ujścia oraz od m.Bukowa do m.Korzeniów, San od ujścia Wisłoka do ujścia Trzebośnicy, Łęg (bez zbiornika Wilcza Wola), Wielopólka od m.Chełsty w granicach ZO, Złota ze zbiornikiem w m. Ożanna, Trzebośnica od m. Judaszówka do ujścia do Sanu, Strug od progu w m.Tyczyn do ujścia do zbiornika Rzeszów, Mrowla, Tuszymka od źródeł do m. Kamionka, Trześniówka, Babulówka,
Zbiorniki zaporowe : Rzeszów, Brzóza Królewska, Kamionka, Nowa Wieś, Cierpisz, Wólka Sokołowska.
Wody drobne : Żwirowisko Lipie i Otałęż, Czarna Sędziszowska, Strzegocice-Bielawy, Poręby Wojsł., Stawy w Tarnawce, Łętownia, Stawy Głogów Młp., Floryda, Brzóza Stadn., Stawy w Rakszawie, Staw Medynia Głog., Boguchwała, zb. w Rakszewie, Zbiornik w Żołni D., Bratkowice, Browarny, Borek Mały, Głuchów, Janda, Węgliska, Żołynia G., glinianka Dobrzechów, Kolbuszowa , basen Kolbuszowa na Nilu, Zb. pożwirowy Błażkowa, Przychojec.
- z wyłączeniem odcinków wód górskich

Okręg PZW Siedlce

Rzeki : Bug z dorzeczami, Liwiec z dorzeczami, Wilga, Okrzejka, Świder, Promnik, Ugoszcz.
Jeziora : Kotło, Oblin.
Starorzecza : Szumin, Rytele Sucha, Wywłoka, Maciejowice.
Wody drobne : Zalew Siedlce, Węgrów, Łazienki, Osieck, Godzisz, Mrozy, Pilawa, Maciejowice, Pogorzel, Stoczek Łukowski.
- z wyłączeniem odcinków wód górskich

Okręg PZW Sieradz

Rzeki : Warta, Grabia, Widawka, Pichna, Oleśnica, Nieciecz, Swędrnia, Łużyca, Ner.
Zbiornik zaporowy : Jeziorsko, Próba.

Okręg PZW Skierniewice

Rzeki : Rawka z dopływami, Białka, Mroga, Łupia, Bzura z dopływami.
Wody drobne : Strobów, Zadębie, Bełchów, zalew miejski Brzeziny, Kozłów Biskupi, Chodaków, Wiskitki, Korytów, Hamernia, Jeżów, Staw w Babsku, Biała Rawska, Żyrardów, Rydwan koło Łowicza, Mysłaków, Zbiroża.

Okręg PZW Słupsk

Brak wód nizinnych przeznaczonych na dopłatę krajową

Gospodarstwo Rybackie PZW Ruciane Nida

Brak wód nizinnych przeznaczonych na dopłatę krajową


Okręg PZW Szczecin

Rzeki : Świniec wraz z dopływem - Stuchowska Struga, Rega od zbiornika Lisowo do zbiornika Rejowice.
Zbiornik zaporowy : Sicina I, Rejowice, Lisów.
- z wyłączeniem odcinków wód górskich

Okręg PZW Tarnobrzeg

Rzeki : San ze starorzeczami od ujścia Trzebośnicy do ujścia do Wisły, Kanał elektrowni w Połańcu, Tanew z dopływami od m.Suszka do ujścia, Łęg z dopływami od m.Bojanów do ujścia, Trześniówka z dopływami od m.Babule do ujścia, Opatówka z dopływami, Babulówka z dopływami od m.Pluty do ujścia, Sanna z dopływami.
Wody drobne : Staw Nowiny, Warchoły, Struga w Ulanowie, Oczko i Oczko I w Stalowej Woli, Topiałki w Piaskach, Zrębin, Przybyłów-Gorzyce, Glinianka Skopanie, Nowa Dęba, Zalew Koprzywnica, Tenczynopol, Zalew Klonowe.
- z wyłączeniem odcinków wód górskich

Okręg PZW Tarnów

Rzeki : Wisła od m.Ujście Solne do m.Wadowice G., Raba od m.Chełm do m.Ujście Solne, Uszwica od m.Gnojnik do m.Szczurowa, Gróbka od m.Ostrów Królewski do m.Górka nad Wisłą, Biała Tarnowska od m.Ciężkowice do m.Biała, Breń od m.Żelazówka do m.Słupiec.
Zbiorniki zaporowe : Czchów.
- z wyłączeniem odcinków wód górskich

Okręg PZW Toruń

Rzeki : Struga Toruńska, Wisła, Drwęca wraz z dopływami, Osa, Fryba, Lohr, Rypienica.
- z wyłączeniem odcinków wód górskich

Okręg PZW Wałbrzych

Zbiornik zaporowy : Lubachów, Topola.
Wody drobne : Byczeń

Okręg Mazowiecki PZW

Rzeki : Wisła, Narew, Wkra, Świder, Brok, Bug, Czarna, Czarna Struga, Długa, Jeziorka, Kanał Żerański, Mienia, Morawka, Omólew, Orzyc, Orz, Prut, Płodownica, Rokitnica, Rozoga, Róż, Rządza, Rządza, Struga, Szkwa, Tarczynka, Ulatówka, Utrata, Węgierka, Wymakracz, Zimna Woda.
Zbiorniki zaporowe : Zalew Zegrzyński.
Jeziora : Czerniakowskie, Czerskie, Góra, Habdzin, Kamionkowskie, Pomocnia, Rokola.
Wody drobne : Arkadia, Błonie, Białe Błota, Białobrzegi, Brwinów, Fosa Kazuń, Gołków-Pólko, Grodzisk Maz., Hozera-Park, Karwacz, Kolejniak, Łoje, Moczydło, Moczydło-Jeź., Skaryszewskie, Szczęśliwice, Włochy, Zalew Zalesie, Zalew Kruk, Zalew Brzóze A i B, Bagienice, Chorzele, Maków Maz., Różan, Radzymin, Zielonka,.


Okręg PZW Włocławek

Rzeki : Wisła na odcinku od Włocławka ( 675,55 km.) do m.Brzoza ( 720 km ), Zgłowiączka.
Zbiornik zaporowy : Włocławek – od m.lewobrzeżnej Skoki i prawobrzeżnej Głowina ( 655 km. ) do Włocławka ( 674 km.)

Okręg PZW Wrocław

Rzeki : Odra od jazu w Lipkach do ujścia Jezierzycy wraz z jej wszystkimi prawobrzeżnymi dopływami ( łącznie ze Smortawą ), kanałami, młynówkami oraz lewobrzeżnymi dopływami do m.Maleczyce, Oława (z wyłączeniem odcinka objętego strefą ochrony bezpośredniej – teren MPWiK Wrocław), Ślęża wraz z dopływami, Widawa od ujścia lewobrzeżnego dopływu rz.Granicznej wraz ze wszystkimi dopływami, z wyłączeniem rz.Dobra, Barycz od granicy województwa do ujścia wraz z dopływami, z wyłączeniem zb.Ryczeń, Średzka Wodawraz z dopływami, Jezierzyca wraz z dopływami, Bystrzyca od zapory w Mietkowie do ujścia.
- z wyłączeniem odcinków wód górskich

Okręg PZW Zamość

Rzeki : Bug, Biała Łada, Biała, Czarna Łada, Huczwa, Łada, Łabuńka, Por, Rzeczyca, Sołokija, Szyszła, Swiniucha, Tanew, Wirowa, Lubienia, Wieprz, Wolica, Warężanka, Ubrodowica, Żółkiewka, Gorajec, Bukowa, Kryniczka, Jacynka, Świnka, Łętownia, Werbka, Rakówka, Łopuszanka, Marianka, Gorajka, Osa, Studczek, Smolnik, Ratwica, Rozwica, Braszczka, Stok, Studzienica, Szpisznica, Złota Nitka, Łazobna, Świerz, Krupiec, Nepryszka, Topornica, Wieprzec, Czarny Potok, Farens, Prutnik, Łukawica, Kryniczka, Wożuczynka, Siniocha, Henrykówka, Białka, Gąska, Wieniawka, Kamień, Nitka, Bukowa, Kanał ulgi, Kanał Rokitno, Kanał Hopkie, Kanał Lipowiecki.
Jeziora : Wieprzowe, Kościelny, Michałów, Tarnogród, Rogoźno, Młynki, Dobużek, Chomiczyzna, Staw Kaśki, Józefów, Bojary, Majdan Sopocki, Zb.Zamość, Zb.Krasnobród, Broczówka, Leliszka, Rudka, Rybnica, Podwodów, Mircze, Bełżec Zagóra, Sokołówka, Wereszyn, Sigła, Górecko, Kadłubiska.
Zbiornik zaporowy : Nielisz 1 i 2, Krynice.
- z wyłączeniem odcinków wód górskich

Okręg PZW Zielona Góra

Rzeki : Bóbr od mostu drogowego w m.Dziećmiarowice do mostu drogowego w Sowinach oraz od mostu kolejowego na trasie Szprotawa-Żagań do ujścia, Lubsza, Nysa Łużycka, Obrzyca od mostu w m. Uście Stare do ujścia, Odra od ujścia Dobrzejówki do ujścia Pliszki.
Zbiorniki zaporowe : Dychów, Raduszec, Krzywaniec.
- z wyłączeniem odcinków wód górskich

Uwaga :

Wykaz został opracowany na podstawie informacji
nadesłanych przez Zarządy Okręgów PZW.

Zestawił i opracował
Przemysław Mielcarski

drukuj drukuj wyślij wyślij

Lista komentarzy


Brak komentarzy.


Valid XHTML 1.0!
Wszelkie prawa zastrzeżone - All Rights Reserved - ©1999-2004 Krokus Sp. z o.o. - powered by eZ publish
Za publikowane treści odpowiedzialność ponoszą ich autorzy, jednocześnie wyrażając tym samym zgodę na ich bezterminową publikację.
Reklamy Krokus: Wędkarskie stowarzyszenie o ideach nieco odmiennych od promowanych przez PZW. Szczególnie uważnie przeczytaj zatem nagłówek tej strony: Stowarzyszenie Wędkarzy Internautów . Szybko zrozumiesz różnicę i kto wie, może się do niego przyłączysz.