Portal Sklep Bazar Tygodnik Ryby Domowe Klub Reklama Pomoc
Archiwum 1
English pages

UWAGA! ZNAJDUJESZ SIĘ NA STRONACH ARCHIWALNYCH !!! NOWY ADRES => Wędkarstwo - Rybie Oko - http://www.fishing.pl

 
Artykuły
Forum
Foto
Baza
Co i kiedy
Linki
Brania
Hyde Park
Humor
Znad wody
Filmy i pliki
Kartki
Encyklopedia
Ryby i prawo
Ściąga
 
 
 
 
mniej ostatnich wiadomości 82114
To był fragmnet większej całości, niżej więcej :)
pytanie o połów
pomocy!
pomocy!
Odp: odp:Kłusownicy na śląsku
Odp: dorsz
.......................
Odp: Zapora na Wisłoce
Odp: Oj Panie Bogusz .....
Odp: Żyłka
pytanie o połów
pomocy!
pomocy!
leszczyńskie
"okonek"
Wróżka
W obronie jazgarza
Zawody? Również! Bo dlaczego nie?
Wisiel :/
Łowic bez nęcenia ?
Opowieśc znad wody..
Zanęty produkcji polskiej a zagranicznej
Konińskie kanały
Kupię szpulę do Okumy Avenger AV 30!!!!!!!!!!!!
POŻEGNANIE :) - godz 14!!!
Fajna rybka
Szkoda tytułować
 
 
Error: eZArticleRenderer::eZArticleRenderer() could not find generator in XML chunk.
więcej
Zawody wędkarskie
 4/145
Ten okropny żarłok - JAZGARZ
 
Opowieści znad wody.... cz.1
 6.9/85
Leszczowisko
 7.1/202
 8.8/115 hit
Łakomiec
 7.9/66
Oszuści na Bazarze Rybiego Oka.
 7.3/64
KOMUNIKAT
 
Stało się...
 5.6/30
Kłusownik ukarany! Lepiej późno niż wcale.
 4.9/71
 
 
więcej
Petycja!!!!!!!!!!!!!
Pstrąg Roztocza
Uroczyste otwarcie
 
 
Inne ankiety
Żyłka
Co robisz z niepotrzebnym kawałkiem żyłki?
wyrzucasz gdziekolwiek
rzucasz do wody, bo tam jej nie widać i ptak się nie zaplącze
tniesz na mniejsze kawałki i wyrzucasz
zabierasz ze sobą, by spalić w ognisku
zabierasz ze sobą, by wyrzucić do śmietnika
to inaczej, jak podaj w komentarzu

Wyniki Wyniki wszystkich

Komentuj
 


Wszystkie Rybim Okiem Serwer

Hit  Zasady konkursu "Wakacyjne miejscówki"

Autor: Rybie Oko
Temat: Konkursy
Data:09.7.03 12:42
Ocena:6.6  (5)
Czytano:4705

Rozpoczynamy konkurs lipcowy! Temat obszerny i zapewne każdy z nas ma jakąś ulubioną wakcyjną miejscówkę. Nie znaczy to wcale, że musi dokładnie zdradzić wszystkim konkretne miejsce (chyba, że chce). Można je opisać dość dowolnie, czasami istotne jest opisanie tylko pewnych charakterystycznych cechy łowiska. Może ktoś inny "zobaczy" w nim swoje własne :))). Można również swój artykuł oprzeć na zasadach reportażu, czy to zdjęciowego, czy też poprowadzonego w dowolny inny sposób.

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa! Przypominamy jednocześnie, że rónolegle trwa konkurs DEBIUT ze szczególnie atrakcyjnymi nagrodami. Artkuł może więc startować w obu konkursach jednocześnie.

------------------------------------------------------------

Miło mi powiadomić o oficjalnych wynikach konkursu lipcowego.

Choć temat wydawał się obszerny, wakacje zrobiły chyba swoje. Na konkurs wpłynęło tylko 5 prac. Na dokładkę jeszcze dwie po terminie :(

Zwycięzcą został:

1. Kazimierz Żertka - artykuł "Urlopowa muchówka"

Kolejne miejsca zajęli:

2. Marek Boruczkowski - artykuł "Te pierwsze zawody"
3. Łukasz J... - artykuł "Jez Dominickie"

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom :)

Jednocześnie przypominamy, że zdobywcę pierwszego miejsca prosimy o kontakt z naszym sklepem w celu podania swych namiarów, wyboru i odbioru nagrody. Zdobywców 2-go i 3-go, o kontakt z fundatorem nagród za te miejsca tj. Tomkiem Sidakiewiczem.

Pozdrawiam,
Darek-Jury

------------------------------------------------------------





TEMAT konkursu licowego: "Wakacyjne miejscówki"

Nagrodą dla zwycięzcy będzie Plecionka Herculine Micro ufundowana przez firmę Krokus (z nagrodą zapoznać moża się w sklepie RO).

Jak zwykle nagrody dodatkowe ufundował Tomek Siudakiewicz

"Tak jak w ostatnich konkursach dorzucam małą nagrodę dla tych osób co zajmą 2 i 3 miejsce. Będą to zestawy trzech woblerków mojej produkcji." Oto Galeria woblerków Tomka!

Każdy uczestnik konkursu, jako autor, oczywiście ma prawo otrzymać również, na swe życzenie, koszulkę Rybiego Oka - patrz zasady dystybucji koszulek RO w sklepie.

Zasady konkursu:

  • W konkursie wezmą udział wszyscy autorzy, którzy opublikują artykuł o zadanym temacie z minimum słowem kluczowym.
  • Sugerujemy ale nie wymagamy! - zamieszczenie w artykule choć jednego zdjęcia (informujemy jednocześnie, że można korzystać ze wszystkich zdjęć/obrazków zamieszczonych obecnie w katalogach Rybiego Oka).
  • Zgłoszenia Artykułów Konkursowych trwają do 28 lipca 2003r - godz. 23:59:59!!!
  • Zakończenie i rozstrzygnięcie konkursu 31 lipca 2003r - godz. 23:59:59.
  • Ogłoszenie wyników po ich weryfikacji, klika dni później.
  • W momencie publikowania tekstu należy zaznaczyć (poprzez postawienie "ptaszka" w odpowiednim polu) że ma on podlegać ocenie.
  • W momencie publikowania tekstu należy zaznaczyć opcję "Artykuł konkursowy". W razie pomyłki należy koniecznie powiadomić o tym Aministratora.


Zasady wyłonienia zwycięzcy
  • Zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie łącznej oceny jaką wystawią tekstom użytkownicy Portalu.
  • Przydzielanie artykułom konkursowym ocen przez Anonimowych użytkowników zostanie przeanalizowane przez administratorów Rybiego Oka. Przeanalizują oni ich obiektywizm a wielokortnie oddane głosy zostana wyeliminowane. Podobnie zostaną wyeliminowane wszystkie wyraźnie nieobiektywne głosy wielokrotne pochodzące z pojedyńczego numeru IP.
  • Na wniosek ogółu, głosowanie anonimowe zostać może wyłączone także w trakcie trwania konkursu.
  • Stwierdzenie przez administratora braku obiektywności oddanych głosów, wynikających z głosowań pseudo-przyjaciół, skutkować może natychmiastowym usunięciem artykułu z konkursu, bez podawania i ogłaszania przyczyn.
  • Redakcja zastrzega sobie prawo unieważnienia Konkursu w bez podawania konkretnych przyczyn w razie stwierdzenia poważnych nadużyć (spowodowanych brakiem obiektywizmu) wśród głosujących!


Klauzule

  • Za treść artykułów zamieszczanych na stronie serwisu internetowego Rybie Oko ponoszą odpowiedzialność ich autorzy. Redakcja zasadniczo nie ingeruje w treść publikacji o ile mieszczą się one w profilu serwisu.
  • Zgłaszając swój udział w konkursie autor wyraża zgodę na to, że prace konkursowe opublikowane automatycznie lub przesłane na adres redakcji serwisu, e-mail lub listem, stają się własnością redakcji i mogą być rozpowszechniane w sieci internet lub publikacjach elektronicznych oraz na innych polach eksploatacji. Autor zapewnia także, że jego publikacje nie naruszają praw osób trzecich zaś w przypadku ujawnienia takiego naruszenia ponosić będzie pełną odpowiedzialność prawną.


Skorzystaj z przyznanego Ci prawa i oceń ten artykuł
« « « « || » » » »  
5  10 

drukuj drukuj wyślij wyślij

Lista komentarzy


Temat: Autor:
Czas:
konkurs
hornetpsr 03.8.03 20:29
przychylam się do przedłużenia konkursu co najmniej do końca sierpnia jak nie września
Jest wtym trochę racji!!!
Sebastian Piekarski 16.7.03 14:49
Jak na moje to Marek ma rację. Tak naprawde to większość z Nas na urlop jedzie w sierpniu, z wiadomych przyczyn. Cała masa forumowiczów i czytelników pojedzie w nowe miejsca i z pewnością będzie o czym pisać! Lipiec jest jeszcze dość jałowy, pomijając godziny półmroku i ciepłolubne jazie, klenie, czy trudne do złowienia bolki. Więc może temat faktycznie ograniczyć do tego jednego miesiąca np: " sposób na gorące ryby", "lipiec z wędką", czy "wędkarskie lipce". To tylko przykłady. ale z racji tego, iż dla wędkarzy to miesiąc wyjątkowy, to uważam, że należy mu się własne 5 minut.
Co wy na to?
lipcowy?
Marek Kaczmarczyk 09.7.03 13:47
sugerowałbym zmianę tego konkursu z lipcowego na wakacyjny z terminem min do końca września. Wakacje są ciut dłuższe, a temat atrakcyjny. Na lipiec warto zaproponować inną konkurencję. Jaką? NIe wiem....
Może... "Wakacyjne marzenia wędkarskie"...?
Marek
     Odp: lipcowy?
Dariusz Żbikowski 09.7.03 14:33
    
Hmmmm, może i masz rację. Może ... winien trwać powiedzmy.... do końca sierpnia? A może temat winien sie pojawić dopiero we wrześniu?

Jeśli tak to jaki inny temat? Wypowiadajcie się szybko!!! Co myślicie w tej sprawie.

Pozdrawiam,
Darek
         Odp: lipcowy?
Przemysław Żuchowski 09.7.03 15:49
        
W/g mnie Darku może zostać tak jak pierwotnie ustaliłeś. Temat obszerny i pasuje do każdego z letnich miesięcy. W sierpniu może być - wspomnienia wędkarskiego lata -. Co do długości trwania konkursu to własciwie wszystko jedno, chyba żeby wydłużyć konkurs i zwiększyć pulę nagród? Nie mam właściwie zdania. A może konkurs całoroczny na długie opowiadanie albo na zbiór opowiadań? Potem ewentualny druk pod znakiem "Rybiego Oka"?
         Odp: lipcowy?
Marek Kaczmarczyk 09.7.03 14:36
        
jeśli namieszałem to wybaczcie...
:-)



Valid XHTML 1.0!