Wszystkie KWI Spotkania i wyprawy

Hit  III SWI Nad Bobrem

Autor: Robert Łukomski
Temat: Wyprawy
Data:15.6.03 17:49
Ocena:7.21  (14)
Czytano:3406

Już wkrótce, czyli w dniach 18 - 22 czerwca odbędzie się trzecie już Spotkanie Wędkujących Internautów Nad Bobrem...


Spotkanie odbędzie się w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Oświaty w Łupkach. Bedzie to trzecie SWI Nad Bobrem. Relację z poprzedniego możecie obejrzeć TUTAJ
Ośrodek jest skromny lecz czysty i zadbany. Koszt noclegu to 20 zł, a całodziennego wyżywienia 10 zł. Za tak niską cenę otrzymujemy całkiem przyzwoity standard. Są natryski z ciepłą wodą, sala z kominkiem, stołówka, TV, rozległy teren z grillem i miejscem na ognisko, jest parking. Bardzo sympatyczne wrażenie robi strumyk przepływający przez teren, w którym pływają małe pstrągi. Miejsce bardzo urokliwe i znakomicie położone. Łupki to mniej wiecej połowa najciekawszego pstrągowo - lipieniowego odcinka Bobru. W zasięgu 6 km jest znany pstrągarzom Wleń, Marczów, Nielestno; 15 km Lwówek. Nad Kwisę jest ok. 30 km. W tej samej odległości leży też prawdziwie górski odcinek rzeki Kamienna (pod sama Szklarską Porębą). Mimo, że spotkanie jest glównie ukierunkowane na wędkowanie na wodach górskich, nie będą nudzić się również wędkarze nizinni. W odleglości 12 km jest malowniczo polożony zbiornik zaporowy Pilchowice obfitujący w sandacza, okonia i szczupaka oraz cala masę białej ryby. Ośrodek znakomicie nadaje sie na wypoczynek rodzinny. Z powodzeniem można zabrać swoje malżonki, przyjaciółki, tudzież pociechy :) Tam naprawdę jest co zwiedzać, w pobliżu przebiegają szlaki piesze i rowerowe, a w "wysokie" góry jedzie się kilkanaście minut. Główna atrakcją spotkania jest oczywiście wędkowanie. Nie zabraknie jednak słynnych Grzylkowych szaszłykow, będzie wspólne kręcenie much. Prawdopodobnie odwiedzą nas kadrowicze -Mistrzowie Polski dyscypliny muchowej i spinningowej. Warto też zaznaczyć, że będzie to najdłuższe spotkanie nad Bobrem i chyba jedno z najdluższych SWI w historii - pełne 4 dni wędkarskiego szaleństwa :)

Już teraz zapraszamy na relację z tego spotkania..


Skorzystaj z przyznanego Ci prawa i oceń ten artykuł
« « « « || » » » »  
5  10 

drukuj drukuj wyślij wyślij

Lista komentarzy


Temat: Autor:
Czas:
III SWI Nad Bobrem
Dawid Garczarek 16.6.03 12:24
Jeszcze trzy dni ! już nie wiem czy dużo czy mało wiem jedno NOSI MNIE ! siedze w pracy i tylko myślę o tych nadchodzących dniach :=)))
Pstragi, lipienie, Bóbr .... żyć nie umierać :=))

Pozdrawiam Dawid
K W I
moja prywatna :=)


Klubowiczów: 42

Główna KWI
Nieregularnik KWI

Fora:
Wyszalnia
Kapituły
Komisji Rewizyjnej
Sądu Koleżeńskiego


Rybie OKO

E-mail do:
Klub
Kapituła
Komisja
Sąd
Prezes
Viceprezes
Skarbnik
Webmaster
Statystyka Wyszalni:
Dostęp ma: 42
Ostatnie 30 dni: 0
Nieobecnych: 42Valid XHTML 1.0!
Wszelkie prawa zastrzeżone - All Rights Reserved - ©2004 Stowarzyszenie KWI

Klub gości na Rybim Oku
Reklamy Krokus: Jedno z pierwszych wdrożeń systemu CMS eZPublish w Polsce. Już niebawem pojawi się również w nowej wersji. Świat Druku - to miesięcznik naukowo-techniczny wydawany przez wydawcę: Polski Drukarz, adresowany do wszystkich związanych z branżą poligraficzną.