Portal Sklep Bazar Tygodnik Ryby Domowe Klub Reklama Pomoc
Archiwum sklep 1
English pages

UWAGA! ZNAJDUJESZ SIĘ NA STRONACH ARCHIWALNYCH !!! NOWY ADRES => Wędkarstwo - Rybie Oko - http://www.fishing.pl

 
Artykuły
Forum
Foto
Baza
Co i kiedy
Linki
Brania
Hyde Park
Humor
Znad wody
Filmy i pliki
Kartki
Encyklopedia
Ryby i prawo
Ściąga
 
 
 
 
mniej ostatnich wiadomości 82114
To był fragmnet większej całości, niżej więcej :)
pytanie o połów
pomocy!
pomocy!
Odp: odp:Kłusownicy na śląsku
Odp: dorsz
.......................
Odp: Zapora na Wisłoce
Odp: Oj Panie Bogusz .....
Odp: Żyłka
pytanie o połów
pomocy!
pomocy!
leszczyńskie
"okonek"
Wróżka
W obronie jazgarza
Zawody? Również! Bo dlaczego nie?
Wisiel :/
Łowic bez nęcenia ?
Opowieśc znad wody..
Zanęty produkcji polskiej a zagranicznej
Konińskie kanały
Kupię szpulę do Okumy Avenger AV 30!!!!!!!!!!!!
POŻEGNANIE :) - godz 14!!!
Fajna rybka
Szkoda tytułować
 
 
Error: eZArticleRenderer::eZArticleRenderer() could not find generator in XML chunk.
więcej
Zawody wędkarskie
 4/145
Ten okropny żarłok - JAZGARZ
 
Opowieści znad wody.... cz.1
 6.9/85
Leszczowisko
 7.1/202
 8.8/115 hit
Łakomiec
 7.9/66
Oszuści na Bazarze Rybiego Oka.
 7.3/64
KOMUNIKAT
 
Stało się...
 5.6/30
Kłusownik ukarany! Lepiej późno niż wcale.
 4.9/71
 
 
więcej
Petycja!!!!!!!!!!!!!
Pstrąg Roztocza
Uroczyste otwarcie
 
 
Inne ankiety
Żyłka
Co robisz z niepotrzebnym kawałkiem żyłki?
wyrzucasz gdziekolwiek
rzucasz do wody, bo tam jej nie widać i ptak się nie zaplącze
tniesz na mniejsze kawałki i wyrzucasz
zabierasz ze sobą, by spalić w ognisku
zabierasz ze sobą, by wyrzucić do śmietnika
to inaczej, jak podaj w komentarzu

Wyniki Wyniki wszystkich

Komentuj
 


Wszystkie Rybim Okiem Serwer

Hit  Zasady konkursu - "Szczupak"

Autor: Rybie Oko
Temat: Konkursy
Data:08.4.03 11:47
Ocena:6.2  (10)
Czytano:5673

Konkurs kwietniowy przed nami! Temat podobnie obszerny jak i ostatnio, jednak sugerujemy nieśmiało podejmowanie tematów, które nadawałyby się do działu "Elementarz początkującego wędkarza".

Informujemy jednocześni wszystkich, że startuje nowa edycja otwartego konkursu DEBIUT z nadzwyczaj atrakcyjna nagrodą. Zakończenie tej edycji debiutów przeiwdziano na koniec kolejnego kwartału - czyli na 30 czerwca!!! Zapraszamy do zabawy.

PS. Miło zapewne będzie czytelnikom, choć nie jest to wymagane, gdy autor zechce zamieścić jakieś zdjęcie w swym artykule.

-----------------------------------------------------------

Jury konkursu "Szczupak" ogłasza:

Na konkurs wpłyneło 9 prac. Co ciekawe chyba niektóre z nich mogły takze wystartować w konkursie DEBIUT. To miłe, że pojawia się wiele nowych osób w gronie autorów.
Troszkę szkoda, że opublikowanie jednej z prac ("1 maja") nastąpiło już po wyznaczonym przez regulamin terminie. Nie mogła zatem zostać wzięta pod uwagę.

Jury za zwycięzcę konkursu "Szczupak" ogłasza pracę

1. "Cętkowana osiemnastka" - Piotra Mańczaka

drugie i trzecie miejsce:

2. "Wiosenny szczupak " - tajemniczego autora o nicku - hornetpsr
3. Kaczodzioby i fastfood, czyli na "krzywy ryj" - Sławka Rybickiego

Gratulujemy zwycięzcom!

W celu odebrania nagród, zwycięzcę prosimy o kontakt z naszym sklepem, a zdobywcę drugiego i trzeciego miejsca z fiundatorem nagród dla autorów, którzy zajęli te miejsca - Tomkiem Siudakiewiczem

Pozdrawiam i gratuluję,
Darek-Krokus

------------------------------------------------------------





TEMAT konkursu kwietniowego: "Szczupak"

Nagrodą dla zwycięzcy będzie Plecionka Herculine Micro ufundowana przez firmę Krokus (z nagrodą zapoznać moża się w sklepie RO).

Jak zwykle nagrody dodatkowe ufundował Tomek Siudakiewicz

"Tak jak w ostatnich konkursach dorzucam małą nagrodę dla tych osób co zajmą 2 i 3 miejsce. Będą to zestawy trzech woblerków mojej produkcji."
Oto Galeria woblerków Tomka!

Każdy uczestnik konkursu, jako autor, oczywiście ma prawo otrzymać również, na swe życzenie, koszulkę Rybiego Oka - patrz zasady dystybucji koszulek RO w sklepie.

Zasady konkursu:

  • W konkursie wezmą udział wszyscy autorzy, którzy opublikują artykuł o zadanym temacie z minimum słowem kluczowym.
  • Sugerujemy ale nie wymagamy! - zamieszczenie w artykule choć jednego zdjęcia (informujemy jednocześnie, że można korzystać ze wszystkich zdjęć/obrazków zamieszczonych obecnie w katalogach Rybiego Oka).
  • Zgłoszenia Artykułów Konkursowych trwają do 28 kwietnia 2003r - godz. 23:59:59!!!
  • Zakończenie i rozstrzygnięcie konkursu 30 kwiecień 2003r - godz. 23:59:59.
  • Ogłoszenie wyników po ich weryfikacji, klika dni później.
  • W momencie publikowania tekstu należy zaznaczyć (poprzez postawienie "ptaszka" w odpowiednim polu) że ma on podlegać ocenie.
  • W momencie publikowania tekstu należy zaznaczyć opcję "Artykuł konkursowy". W razie pomyłki należy koniecznie powiadomić o tym Aministratora.


Zasady wyłonienia zwycięzcy
  • Zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie łącznej oceny jaką wystawią tekstom użytkownicy Portalu.
  • Przydzielanie artykułom konkursowym ocen przez Anonimowych użytkowników zostanie przeanalizowane przez administratorów Rybiego Oka. Przeanalizują oni ich obiektywizm a wielokortnie oddane głosy zostana wyeliminowane. Podobnie zostaną wyeliminowane wszystkie wyraźnie nieobiektywne głosy wielokrotne pochodzące z pojedyńczego numeru IP.
  • Na wniosek ogółu, głosowanie anonimowe zostać może wyłączone także w trakcie trwania konkursu.
  • Stwierdzenie przez administratora braku obiektywności oddanych głosów, wynikających z głosowań pseudo-przyjaciół, skutkować może natychmiastowym usunięciem artykułu z konkursu, bez podawania i ogłaszania przyczyn.
  • Redakcja zastrzega sobie prawo unieważnienia Konkursu w bez podawania konkretnych przyczyn w razie stwierdzenia poważnych nadużyć (spowodowanych brakiem obiektywizmu) wśród głosujących!


Klauzule

  • Za treść artykułów zamieszczanych na stronie serwisu internetowego Rybie Oko ponoszą odpowiedzialność ich autorzy. Redakcja zasadniczo nie ingeruje w treść publikacji o ile mieszczą się one w profilu serwisu.
  • Zgłaszając swój udział w konkursie autor wyraża zgodę na to, że prace konkursowe opublikowane automatycznie lub przesłane na adres redakcji serwisu, e-mail lub listem, stają się własnością redakcji i mogą być rozpowszechniane w sieci internet lub publikacjach elektronicznych oraz na innych polach eksploatacji. Autor zapewnia także, że jego publikacje nie naruszają praw osób trzecich zaś w przypadku ujawnienia takiego naruszenia ponosić będzie pełną odpowiedzialność prawną.


Skorzystaj z przyznanego Ci prawa i oceń ten artykuł
« « « « || » » » »  
5  10 

drukuj drukuj wyślij wyślij

Lista komentarzy


Temat: Autor:
Czas:
CZY DO MAJA ZDĄŻY WYTRZEĆ SIĘ SZCZUPAK
Witold Brzozowski 11.4.03 09:06
MAMY DŁUGĄ ZIMĘ A MAJ TÓŻ TÓŻ ,CZY SZCZUPAK ZDĄRZY SIĘ WYTRZEĆ
     Odp: CZY DO MAJA ZDĄŻY WYTRZEĆ SIĘ SZCZUPAK
Ryszard Siejakowski 11.4.03 09:25
    
Trochę litości dla czytających.
Strzupak się zdonży wytszeć na żekach bo się tsze jurz od połowy marca. Na głębokich jenziorach morze być kłopot.
Ryszard
         Odp: CZY DO MAJA ZDĄŻY WYTRZEĆ SIĘ SZCZUPAK
Jarosław Krystkowiak 11.4.03 09:47
        
na głenbokich Rysiu, na głenbokich...
Popraw się na przyszłość.
Podrówka
JK
             Odp: CZY DO MAJA ZDĄŻY WYTRZEĆ SIĘ SZCZUPAK
Krzychu z Olsztyna 17.4.03 18:45
            
Oj Ryszard Siejak... coś tam, coś tam. Pierwsza myśl jaka mi się nasónęła po pżeczytaniu tfej odpowiedzi była mniej więcej takiej treści: CO ZA DEBILE TU ZAGŁĄDAJĄ I JESZCZE NA DODATEK POSTUJĄ ??? Człowieczku, jak chcesz się wykazać to idż ucz dzieci w szkole a nie instruuj ludzi za takie przypadkowe głupstwa. I tak oto dałem swój pierwszy komentarz na RO ;)
                 Odp: CZY DO MAJA ZDĄŻY WYTRZEĆ SIĘ SZCZUPAK
Ryszard Siejakowski 18.4.03 10:04
                
I daj Boże ostatni przed przeczytaniem Taszyckiego i Kopalińskiego. Wesołych Świąt.
Ryszard
                 Odp: CZY DO MAJA ZDĄŻY WYTRZEĆ SIĘ SZCZUPAK
Marek Kaczmarczyk 18.4.03 07:15
                
CO ZA DEBILE TU ZAGŁĄDAJĄ I JESZCZE NA DODATEK POSTUJĄ ???

na przykład... "Krzychu z Olsztyna"......
                 Odp: CZY DO MAJA ZDĄŻY WYTRZEĆ SIĘ SZCZUPAK
Sławek Rybicki 18.4.03 01:04
                
Kszhu z Olstyna !!! Pokazales kim jezdes i tyle
Szczupaczyska małe i duże
Piotr Mańczak 09.4.03 17:11
Sześciuset zębna paszcza już nie raz wygrała ze mną pojedynek... (ostatnio we wrześniu ubiegłego roku na Warcie, odpływając z 18 cm przyponem wolframowym!) Konkurs jak znalazł na rozbudzenie apetytów przed majowym sezonem...

Pozdrawiam serdecznie-
PM



Valid XHTML 1.0!