Portal Sklep Bazar Tygodnik Ryby Domowe Klub Reklama Pomoc
Archiwum 1
English pages

UWAGA! ZNAJDUJESZ SIĘ NA STRONACH ARCHIWALNYCH !!! NOWY ADRES => Wędkarstwo - Rybie Oko - http://www.fishing.pl

 
Artykuły
Forum
Foto
Baza
Co i kiedy
Linki
Brania
Hyde Park
Humor
Znad wody
Filmy i pliki
Kartki
Encyklopedia
Ryby i prawo
Ściąga
 
 
 
 
mniej ostatnich wiadomości 82114
To był fragmnet większej całości, niżej więcej :)
pytanie o połów
pomocy!
pomocy!
Odp: odp:Kłusownicy na śląsku
Odp: dorsz
.......................
Odp: Zapora na Wisłoce
Odp: Oj Panie Bogusz .....
Odp: Żyłka
pytanie o połów
pomocy!
pomocy!
leszczyńskie
"okonek"
Wróżka
W obronie jazgarza
Zawody? Również! Bo dlaczego nie?
Wisiel :/
Łowic bez nęcenia ?
Opowieśc znad wody..
Zanęty produkcji polskiej a zagranicznej
Konińskie kanały
Kupię szpulę do Okumy Avenger AV 30!!!!!!!!!!!!
POŻEGNANIE :) - godz 14!!!
Fajna rybka
Szkoda tytułować
 
 
więcej
Zawody wędkarskie
 4/145
Ten okropny żarłok - JAZGARZ
 
Opowieści znad wody.... cz.1
 6.9/85
Leszczowisko
 7.1/202
 8.8/115 hit
Łakomiec
 7.9/66
Oszuści na Bazarze Rybiego Oka.
 7.3/64
KOMUNIKAT
 
Stało się...
 5.6/30
Kłusownik ukarany! Lepiej późno niż wcale.
 4.9/71
 
 
więcej
Petycja!!!!!!!!!!!!!
Pstrąg Roztocza
Uroczyste otwarcie
 
 
Inne ankiety
Żyłka
Co robisz z niepotrzebnym kawałkiem żyłki?
wyrzucasz gdziekolwiek
rzucasz do wody, bo tam jej nie widać i ptak się nie zaplącze
tniesz na mniejsze kawałki i wyrzucasz
zabierasz ze sobą, by spalić w ognisku
zabierasz ze sobą, by wyrzucić do śmietnika
to inaczej, jak podaj w komentarzu

Wyniki Wyniki wszystkich

Komentuj
 


Wszystkie Rybim Okiem Rozmaitości

Hit  "Taaka ryba" - APEL DO WĘDKARZY

Autor: Rybie Oko
Temat: Nieokreślony
Data:18.3.03 12:13
Czytano:10147

Mimo pewnych wątpilwości wynikających z komercyjnego charakteru programu, zdecydowaliśmy się jednak zamieścić poniższyszy apel skierowany do wędkarskiej braci. Apel wpłynął poprzez E-mail na ręce redakcji.


Informujemy wszystkich miłośników telewizyjnego programu „TAAAKA RYBA”, iż nasza audycja emitowana jest na antenie telewizji TELE 5 wyłącznie dzięki sponsorom. Wymogi telewizyjne, postawiły przed producentami programu, konieczność pozyskiwania sponsorów do każdego odcinka „TAAAKIEJ RYBY”.
W tej chwili ciężar produkcji programu spoczywa na barkach kilku firm wędkarskich, przy czym branża wędkarska nie jest w stanie samodzielnie udźwignąć kosztów produkcyjnych „TAAAKIEJ RYBY”.
Realizacja kolejnych odcinków programu stoi pod wielkim znakiem zapytania, a brak sponsorów grozi utratą tak ciężko wywalczonej anteny.
W tym miejscu producenci, autorzy i realizatorzy programu zwracają się do wszystkich sympatyków oraz fanów „TAAAKIEJ RYBY”, o pomoc w poszukiwaniu potencjalnych sponsorów, wywodzących się spoza branży wędkarskiej. Wśród wędkujących z pewnością znajduje się sporo biznesmenów oraz właścicieli poważnych, liczących się na rynku firm. Producenci programu są w stanie zaproponować zainteresowanym firmom, wyjątkowo atrakcyjną formę współpracy, oraz najtańszą długoterminową promocję i reklamę.

Produkcja Telewizyjna TAAAKA RYBA
Jerzy Biedrzycki
ul. Białoruska 8/80, 30-681 Kraków
tel/fax 012 655 76 59
tel. kom. 0 502-68-94-41
www.taaakaryba.com.pl
e-mail: program@taaakaryba.com.pl

drukuj drukuj wyślij wyślij

Lista komentarzy


Temat: Autor:
Czas:
Przede wszystkim - POMYSŁ !
Tomek Lewiński 09.8.04 15:57
Program jaki jest, każdy widzi...
To najlepszy przykład na to, że realizator telewizyjny nie złapie taaaakiej ryby zanim się tego nie nauczy, a wędkarz nie zrobi dobrego programu telewizyjnego choćby najbardziej tego chciał. Nuda i nienaturalność tego co dzieje się na ekranie wynika właśnie z faktu, że nieprofesjonaliści odpowiadają za jego ostateczny kształt. Reklamy - no cóż takie jest oblicze komercyjnych stacji i do tego musimy się przyzwyczaić, bo inaczej nie będzie - nie mają przecież wpływu na zawartość merytoryczną programu. Liczy się pomysł, a tutaj kompletnie go nie widać.To znaczy jest i sprowadza się do tego, żeby sfilmować byle jakie pogaduszki, okraszone holem ryby. Nic z tego nie wynika. Nowicjusz niczego się nie nauczy, bo wszystko na skróty, a doświadczony i zaprawiony w "boju" wie wiele więcej od tego co może obejrzeć na ekranie. Myślę, że mała atrakcyjność programu przekłada się na jego oglądalność, a ta z kolei bezpośrednio wpływa na godziny jego emisji. I oto koło się zamyka - kto będzie dawał pieniędze na program, którego nikt nie ogląda - ano NIKT. Szukanie sponsora, bez zmiany formuły mija się z celem. Za miesiąc, czy jeszcze szybciej i tak się wycofa. Szkoda tego ostatniego rodzynka na naszym telewizyjnym rynku, ale jeżeli nie zmieni się myślenie realizatorów to czarno widzę jego przyszłość.
Pozdrawiam
Tomek
Lepsze coś, niż nic.
Roman Ostrowski 09.8.04 13:31
Ten program to nasze wspólne dziecko. Chrońmy je, pomagajmy wstać jak się potknie. Wszak to pochwała, a nie nagana działa mobilizująco.
Może już jutro będziemy z niego dumni.
     Odp: Lepsze coś, niż nic.
makalele 09.8.04 14:52
    
No wiesz, byłoby miło. Na razie to okropność.

I czy na pewno zawsze "lepsze coś, niż nic"? Czy disco-polo jest lepsze od braku muzyki, od ciszy? Ja tam wybieram ciszę po wsze czasy... ;)

Dobry program by się jednak przydał.
cudze chwalicie
@ Cosworth 09.8.04 10:37
chwalicie cudze programy ganicie nasze
a może tak spróbować samemu nagrać nawet amatorską kamerą próbny odcinek i zainteresować nim telewizje, z tego co widze to nie powinno być z tym problemu bo tu sami "profesjonaliści"
Najlepiej jest narzekać i krytykować jak ktoś już kiedyś powiedział pokażcie co potraficie
A dopiero póżniej obrzucajcie gnojem innych
     Odp: cudze chwalicie
makalele 09.8.04 14:48
    
Nie trzeba być nie wiadomo jakim profesjonalistą żeby wiedzieć, że coś mi się nie podoba - jest drętwe, nudne, bez ikry i treści, za to z reklamami. W komentarzach też nie dostrzegłem 'obrzucania gnojem' - na razie Ty jesteś jedynym bliskim tego wyczynu, choć z drugiej strony.
Mnie można oceniać za to, co robię zawodowo bądź z pasji. Ja też twórców programu nie oceniam jako kompozytorów czy specjalistów od budowy mostów - ale wiem, jak może wyglądać dobry program wędkarski, a ich program tak nie wygląda. Zasłużyli sobie na krytykę, i tyle. Wydaje Ci się, że w celu skrytykowania jakiegoś programu w TV trzeba najpierw nakręcić własny?? Cóż, brakuje ci 5-tej klepki...
Apel do ...
Jurek Baczewski 29.3.03 21:01
Wy zwiędłe cioty.Chwalić Reksia i podziwiać jego wyczyny to szczyt bezguścia.Sam go oglądam to fakt ale tylko dla tego,że nic innego nie ma o rybach.To że program /Taaka ryba /można podciągnąć i że czas nadawania jest denny też się zgadzam.Ale nie zgadzam się na wieszaniu psów na czym kolwiek co jeszcze można pooglądać a ma związek z rybami.Ci ludzie muszą go tak ciągnąć bo przecież są SPONSORZY, bez których nic by nie było.Jeżeli takich żeczy nie rozumiecie i nie bieżecie tego pod uwagę to dziwne że w ogóle potraficie coś sensownego wydukać. Niech Taka ryba trwa jak najdłużej .
     Odp: Apel do ...
Rafal Kos 30.3.03 00:50
    
Kolejny kozak na forum no cóż czyżby znowu trzeba było przypomnieć o takim słowie jak kultura wypowiedzi. Takie wypowiedzi możesz sobie popisać na czcie sportowym o piłce nożnej tam to jest na porządku dzaiennym, ale tutaj obowiązują pewne reguły oparte na ogólnodostępnych i zrozumiałych dla większości zasadach.
Niestety jak widać nie wszyscy potrafią (umieją)się wypowiadać.
p.s zawsze łatwo kogos obrażać siedząc wygodnie w domciu przy kompie a co by było jakbyś spotkał niektórych FACE TO FACE starczyłoby Ci odwagi?!
kosu
Taaaka ryba to dno dna
Sebastian Kurcab 25.3.03 14:00
Lepsze programy takie jak Rex Hunt i inne to jest łowienie ryb a nie reklamowanie zanęt, żyłek, haczyków, itd. Tam się łowie ryby może nie te polskie ale się je łowi. W programie taaaka ryba który trwa niewiele a jego 3/4 to reklamy co można uznać nie za program wędkarski tylko za TV shop. Na co można patrzeć na 5 minut łowienia rybek. Na stronie www.rybieoko.pl można zobaczyć ciekawsze zdjęcia od tych nudziarskich filmików albo reklam zanęty.
     Odp: Taaaka ryba to dno dna
telewidz 25.3.03 14:09
    
chyba bardzo przesadzasz,
w takich programach można zauważyć
ciekawsze pomysły, sposoby, triki wędkarskie,
większość z nich jest mało znana naszym rodzimym wędkarzom. A co do 'fimów' które proponujesz,
to są do bani i nic nie wnoszą do wędkarstwa,
bo powtarzają w kółko to samo i to co wiem.
     Odp: Taaaka ryba to dno dna
Sławek Rybicki 25.3.03 14:08
    
Nie przeczę, że programik jest słabiutki ale to chyba nasze realia. Wędkarstwo to margines a nie interes. Rex i inni też uprawiają reklamę tyle że turystyczno-wędkarską. Za inne pieniądze (czyt. duże) robią duży program. U nas ten jedyny obecnie polski programik powstaje za parę grosiaków i jest jaki jest. Pozostaje tylko pytanie czy po znalezieniu sposorów redakcję stać będzie (mentalnie) na zrobienie prawdziwego programu wędkarskiego czy też dalej będzie to kiepski spot reklamowy z wstwkami wędkarskimi.
Z ... na ryby.
Arkadiusz Boczkowski 21.3.03 06:51
Pomóżcie proszę TAAAKIEJ RYBIE bo inaczej ten program przekształci się w tygodnik polityczny Z WAŁĘSĄ NA RYBY ;-))))
program "Taaka ryba"
Joanna Korczyc 18.3.03 21:04
Z przykroscia musze napisac ze program "Taaka ryba" jest po prostu denny. Nie ma tam nic z wedkarskiej pasji - to glownie ciag reklam sprzetu i zanet, no klapa. Nie moge odzalowac ze nie ma juz programu wedkarskiego prowadzonego przez bardzo fajnego aktora - Zborowski mu chyba było pt. "z nami na ryby" czy jakoś tak. To było super - taki drugi Rex Hunt ale osadzony w naszych realiach. Jesli ktos chcialby cos zasponsorowac to polecam jego, a nie naprawde smutnych i nudnych panow z taakiej ryby.
     Odp: program "Taaka ryba"
jowita 07.10.04 20:04
    
Kilkanaście lat temu,dokładnie 14,TVP zakończyła nadawanie magazynu wędkarskiego p.t.TAAKA RYBA".Program ten miał stałą i wierną widownię.Autorem jego był Ryszard Danielewski.A teraz zupełnie nie rozumiem,na jakiej zasadzie TVP wyraziła zgodę na oddanie tytułu programu.
     Odp: program "Taaka ryba"
WŁW 21.3.03 08:09
    
I tu sie z Tobą zgadzam. Już dawno temu na początku obecnej i poprzedniej edycji pisałem ,iż ten program jest zrobiony gorzej niż amatorsko przez kolesiów dla kolesiów o kolesiach, a nie dla wędkarzy a juz napewno nie dla poczatkujących czy tych którzy by chcieli skorzystać z praktycznych porad popartych instruktażowym obrazem na łowisku. Smętnię ciagnące się gatki szmatki obok wędkowania. Same nazwiska i autorytety po kiju i zdjęcia z nad wody nie zrobią programu. Kiedyś z podobnego powodu upadło pismo"Wędkarstwo Muchowe" Wyszło w dobrym czasie kiedy było zapotrzebowanie na tego typu periodyk, żadnej konkurencji i co zrobili,a no każdy numer poświęcili na samochwalstwo zespołu redakcyjnego i znajomych a dla początkujacych wędkarzy umieszczali takie artykuły jak łowienie łososi na muchę.
Nikt nie zauważy ,że programu "Taaka Ryba"nie ma bo i tak jak jest to prawie go nie ma.
Pozdrawiam WŁW
         Odp: program "Taaka ryba"
Ryszard Siejakowski 21.3.03 09:50
        
No to Wojtusiu dałeś popalić zespołowi redakcyjnemu "Tyciaaa.. Ryba". Na samym początku gdy program się rodził, jeszcze można było mieć nadzieję, że po okresie raczkowania, zespół redagujący, znajdzie swój styl i adresata tego programu. Obecnie jest to cieńkusz typu Beaujoluis Nouveau. Raczej przypomina sit-com, gdzie tylko aktorzy dobrze się bawią i narzucają widzowi poprzez podkład dźwiękowy kiedy mają się śmiać. Wprowadzenie elementu zdjęć podwodnych holowanych ryb trąci sztucznością. Program jest statyczny, bez dynamiki i "ubarwiony" wydumanymi dysputami uczonych. Z tego też powodu nie dziwota, że wylądował w Tele 5 a nie w bardziej poważnej telewizji. Rewelacyjna jest też pora jego nadawania. Znaczna część wędkarzy niedzielne przedpołudnie to spędza na rybach a nie przed telewizorem. Dlatego trudno mi jest zrozumieć do kogo on jest adresowany.
Ryszard.
         Odp: program "Taaka ryba"
Marek Kaczmarczyk 21.3.03 08:20
        
Macie rację. NIe dość, że program o cechach wymienionych przez Łęcka to jeszcze miejsce (Tele 5) i pora emisji całkowicie nie do przyjęcia...
Jak "Kwiatek popłynie na Rywinie" to może "publiczna" przypomni sobie o Nas... Szkoda, że Solorz lub Walter nie wedkują... :-(((
             Odp: program "Taaka ryba"
WŁW 21.3.03 08:36
            
Ło i za to Cię lubię.Między innemi:-)))
Pozdrawiam WŁW
                 Odp: program "Taaka ryba"
Marek Kaczmarczyk 21.3.03 08:47
                
między.... któremy? Hę.... Chciałbym poznać to Szacowne grono....
Marek



Valid XHTML 1.0!