Portal Sklep Bazar Tygodnik Ryby Domowe Klub Reklama Pomoc
Archiwum sklep 1
English pages

UWAGA! ZNAJDUJESZ SIĘ NA STRONACH ARCHIWALNYCH !!! NOWY ADRES => Wędkarstwo - Rybie Oko - http://www.fishing.pl

 
Artykuły
Forum
Foto
Baza
Co i kiedy
Linki
Brania
Hyde Park
Humor
Znad wody
Filmy i pliki
Kartki
Encyklopedia
Ryby i prawo
Ściąga
 
 
 
 
mniej ostatnich wiadomości 82114
To był fragmnet większej całości, niżej więcej :)
pytanie o połów
pomocy!
pomocy!
Odp: odp:Kłusownicy na śląsku
Odp: dorsz
.......................
Odp: Zapora na Wisłoce
Odp: Oj Panie Bogusz .....
Odp: Żyłka
pytanie o połów
pomocy!
pomocy!
leszczyńskie
"okonek"
Wróżka
W obronie jazgarza
Zawody? Również! Bo dlaczego nie?
Wisiel :/
Łowic bez nęcenia ?
Opowieśc znad wody..
Zanęty produkcji polskiej a zagranicznej
Konińskie kanały
Kupię szpulę do Okumy Avenger AV 30!!!!!!!!!!!!
POŻEGNANIE :) - godz 14!!!
Fajna rybka
Szkoda tytułować
 
 
więcej
Zawody wędkarskie
 4/145
Ten okropny żarłok - JAZGARZ
 
Opowieści znad wody.... cz.1
 6.9/85
Leszczowisko
 7.1/202
 8.8/115 hit
Łakomiec
 7.9/66
Oszuści na Bazarze Rybiego Oka.
 7.3/64
KOMUNIKAT
 
Stało się...
 5.6/30
Kłusownik ukarany! Lepiej późno niż wcale.
 4.9/71
 
 
więcej
Petycja!!!!!!!!!!!!!
Pstrąg Roztocza
Uroczyste otwarcie
 
 
Inne ankiety
Żyłka
Co robisz z niepotrzebnym kawałkiem żyłki?
wyrzucasz gdziekolwiek
rzucasz do wody, bo tam jej nie widać i ptak się nie zaplącze
tniesz na mniejsze kawałki i wyrzucasz
zabierasz ze sobą, by spalić w ognisku
zabierasz ze sobą, by wyrzucić do śmietnika
to inaczej, jak podaj w komentarzu

Wyniki Wyniki wszystkich

Komentuj
 


Wszystkie Rybim Okiem Z przymrużeniem oka

Hit  Epoka

Autor: Piotr Jedliński
Temat: Nieokreślony
Data:27.2.03 13:44
Ocena:7.15  (13)
Czytano:3557

Niebawem Dzień Kobiet.... DZIEŃ, hi. EPOKA KOBIET!


Jak co roku ten DZIEŃ przypomina mi o tym, że ludzie wyraźnie dzielą się na dwie płcie. Jedną dominującą, silną, agresywną - męską i drugą słabą, delikatną i uległą żeńską. To klasyczny podział. Ma się to tak do rzeczywistości, jak tragedia grecka do tragedii rodzinnej. Ma się to tak, jak klasyczna demokracja grecka do demokracji współcześnie występującej. To znaczy ma się nijak.

To wszystko jest podobne trochę do sytuacji, w jakiej znajdują się drapieżniki. Kiedyś trzeba było je zabijać, bo zagrażały ludziom i innej zwierzynie, a teraz trzeba je chronić i namawiać do kopulacji, aby nie wyginęły. W podobnej sytuacji już wkrótce znajdzie się samiec ludzki. Tyle tylko, że jego nikt nie będzie do niczego namawiał.

Silna płeć już dawno straciła swoja siłę. Owszem może i udźwignie więcej, wypije więcej, ale to wszystko. Żyje krócej, jest mniej odporny na stresy, a jego siła nie jest już nikomu do niczego potrzebna, bo od tego mamy maszyny. Jego mądrość jest problematyczna, a jego utrzymanie jest zbyt drogie w stosunku do możliwości wykorzystania.

Kobieta może sama zajść w ciążę, sama urodzić, sama wychować dzieci, sama zarobić na swoje i ich utrzymanie. Może także sama gotować, prać i prasować, co i dawniej najczęściej sama robiła. Do czego tu jest potrzebny mężczyzna? Mężczyzna jest do niczego! Owszem na pewnym etapie rozwoju ludzkości był potrzebny i gdyby nie on, to być może już by nas jako gatunku nie było. Ale te czasy minęły. Teraz zaczęła się epoka kobiet. Przykro mi, ale jeśli ktoś jeszcze tego nie dostrzega to jest ślepy.

W niedalekiej przyszłości ilość mężczyzn będzie ustawowo regulowana i to tylko ze względu na pewna liczbę tradycjonalistek, które będą wolały męskie pieszczoty od stymulacji wprost z rdzenia kręgowego przy pomocy zwykłego pilota. Z czasem i ta resztka okaże się zbędna.

Już dzisiaj nauka zajmuje się wyłącznie kobietami. Powstają arcydzieła na temat orgazmu u kobiet, na temat napięcia przedmiesiączkowego, a nikt nie pisze, że napięcie spowodowane brakiem możliwości realizacji potrzeb seksualnych u samca jest pewnie jeszcze większe i poddane mu osobniki nie tylko cierpią i chorują, ale także popełniają różne wykroczenia przeciwko powszechnie akceptowanym normom, a nawet dopuszczają się przestępstw. Zresztą poprzez swoje potrzeby seksualne - ilościowo różne niż u kobiet - sam fakt istnienia samców kreuje takie zjawisko jak prostytucja, u nas przejawiająca się w postaci cichodajek, agentek towarzyskich i tirówek czyli ulicznic właściwych.

Znaczne zmniejszenie pogłowia mężczyzn okaże się więc nie tylko zwykłą koniecznością ze względu na aspekt ekonomiczny, ale może okazać się dobrodziejstwem moralnym poprzez skuteczną likwidację najstarszego zawodu świata. Wychodząc naprzeciw nowym trendom cywilizacyjnym rząd polski już podjął kroki zmierzające do kastracji pewnej liczby mężczyzn, zaczynając od chorych na przerost prostaty.

Typowy samiec, jeszcze nie wierzy, a jeśli zaczyna dostrzegać niebezpieczeństwo to i tak jest za późno. Niestety nic już się nie da zrobić. Okazy najlepiej zbudowane mają szansę na klonowanie, aby potem służyć jako ciekawostka w zamożnych domach lub po prostu jako żywe eksponaty w muzeach etnograficznych.

Z okazji Święta Kobiet jakoś mi smutno...
Pioter
PS. Oczywiście nie bierzcie tych wynurzeń poważnie, nie warto, hihi....


Skorzystaj z przyznanego Ci prawa i oceń ten artykuł
« « « « || » » » »  
5  10 

drukuj drukuj wyślij wyślij

Lista komentarzy


Temat: Autor:
Czas:
Kobieta to dziwo
Sławek Rybicki 28.2.03 10:18
Cóś jakby racja. Dziwne to stworzenie, które zostało zaprojektowane przez naturę do opieki nad małoletnimi. Budowa i wyposażenie jednoznacznie ten cel wskazuje a tu proszę włażą na ośmiotysięczniki i chcą boksować. Ciężary pomijam bo średnia waga torby z zakupami przewyższa możliwości udźwigu niejednego "mężczyzny". Zresztą co to jest dziś mężczyzna ?? Natura zaprojektowała go do polowania i walki a z nadwagą i zadyszką to raczej mało realne. Prokreacja też wymaga minimum kondycji (że o lustrzycy nie wspomnę). Kiedyś epatowało się kobietę zdobyczami z polowania czy czaszkami wrogów a dziś ? Dziś z błyszczącej fury wysiada grubas pod krawatem z komórą przyklejoną do ucha. Tylko nie mówcie że coraz więcej jest tych szczupłych i wysportowanych. Ano są ale oni więcej uwagi poświęcają swojemu odbiciu w lustrze i najczęściej już mają chłopaków. Cóż pozotaje zatem tym bidulom ?? Szukają szaraka co to do domu wraca i wypłatę przynosi. Takie małżeńskie BMW (bierny, mierny ale wierny). Potem kiedy zasypiają tyłem do ślubnego śnią o "macho", który je za włosy po podłodze przeciągnie. Wyrzucają swoim chłopom że garniaków nie noszą i że duszą się pod krawatem. Proza życia. I w ramach tej prozy zamiast podnosić nogi coby mogły posprzatać podłogę uciekamy na ryby a tam kiwając się sennie nad gruntówką popatrujemy, łykając ślinkę na śliczne plażowiczki.
Coś z Freuda, coś z "Seksmisji"
Ryszard Siejakowski 27.2.03 16:13
Tak to już w tym życiu jest. Wystarczy trochę słoneczka, posłuchać za oknem miauczenia kopulujacych kotów i chłopu cisną się do głowy najdziwniejsze myśli. Kobitki pomalutku wyskakują z ciepłych ańcugów i jak za dotknięciem różdżki, przemieniają się w stworzonka wiodące nas na pokuszenie. Powszechna emancypacja i coraz bardziej podkreślana niezależność, pomalutku odsuwa nas na plan dalszy, coraz dalszy... Na szczęście zostały jeszcze ryby. Też rodzaj żeński jak by nie było.
A propos kobiet, drogi Piotrze, mały dowcipas jak zwykłeś to okreslać.
Facet zdaje egzamin na studiach medycznych i egzaminator każe mu wymienić trzy najwazniejsze walory mleka matki. Gościu po zastanowieniu wymienia:
Po pierwsze jest to pokarm naturalny.
Bardzo dobrze! A drugi?
No cały czas ma odpowiednią temperaturę.
Doskonale. No i jeszcze trzeci walor?
Gościu poci się, kombinuje i wreszcie z zadowoleniem wykrzykuje.
Panie profesorze! Ma zaj....ste opakowanie.
Pozdr, Rychu.
     Odp: Coś z Freuda, coś z "Seksmisji"
Piotr Jedliński 27.2.03 16:46
    
Może znasz?
Pewnej wiosny na dziadka spłynęła ”wena” więc wali do burdelu i stanowczo domaga się kobiety...
Burdelmama zdziwiona, ale nie ma sprawy klient nasz pan.
- Sto złotych się należy.
Dziadek zapłacił, poszedł na górę, zrobił co swoje, wyszedł.... Po godzinie wraca i to samo. Sytuacja powtarza się parę razy, w końcu burdelmama nie wytrzymuje.
- Dziadku, a ile wy macie lat?
- Łosimdziesint śtyry.
- W waszym wieku, tyle razy, hoho!
- Co? Jile lazy, jile lazy?!
- Noooo, pięć!
- Kulwa mać, bez te skleloze całum rynte pzepieldole!!!!

Pozdrawiam
PioterValid XHTML 1.0!
Wszelkie prawa zastrzeżone - All Rights Reserved - ©1999-2004 Krokus Sp. z o.o. - powered by eZ publish
Za publikowane treści odpowiedzialność ponoszą ich autorzy, jednocześnie wyrażając tym samym zgodę na ich bezterminową publikację.
Reklamy Krokus: Firma "Wszywka" zaprasza producentów odzieży oraz hurtownie dodatków krawieckich do współpracy, patrz: Wszywki i metki żakardowe pragnie zinteresować swą ofertą metek i wszywek odzieżowych również osoby prywatne