Portal Sklep Bazar Tygodnik Ryby Domowe Klub Reklama Pomoc
Archiwum 1
English pages

UWAGA! ZNAJDUJESZ SIĘ NA STRONACH ARCHIWALNYCH !!! NOWY ADRES => Wędkarstwo - Rybie Oko - http://www.fishing.pl

 
Artykuły
Forum
Foto
Baza
Co i kiedy
Linki
Brania
Hyde Park
Humor
Znad wody
Filmy i pliki
Kartki
Encyklopedia
Ryby i prawo
Ściąga
 
 
 
 
mniej ostatnich wiadomości 82114
To był fragmnet większej całości, niżej więcej :)
pytanie o połów
pomocy!
pomocy!
Odp: odp:Kłusownicy na śląsku
Odp: dorsz
.......................
Odp: Zapora na Wisłoce
Odp: Oj Panie Bogusz .....
Odp: Żyłka
pytanie o połów
pomocy!
pomocy!
leszczyńskie
"okonek"
Wróżka
W obronie jazgarza
Zawody? Również! Bo dlaczego nie?
Wisiel :/
Łowic bez nęcenia ?
Opowieśc znad wody..
Zanęty produkcji polskiej a zagranicznej
Konińskie kanały
Kupię szpulę do Okumy Avenger AV 30!!!!!!!!!!!!
POŻEGNANIE :) - godz 14!!!
Fajna rybka
Szkoda tytułować
 
 
więcej
Zawody wędkarskie
 4/145
Ten okropny żarłok - JAZGARZ
 
Opowieści znad wody.... cz.1
 6.9/85
Leszczowisko
 7.1/202
 8.8/115 hit
Łakomiec
 7.9/66
Oszuści na Bazarze Rybiego Oka.
 7.3/64
KOMUNIKAT
 
Stało się...
 5.6/30
Kłusownik ukarany! Lepiej późno niż wcale.
 4.9/71
 
 
więcej
Petycja!!!!!!!!!!!!!
Pstrąg Roztocza
Uroczyste otwarcie
 
 
Inne ankiety
Żyłka
Co robisz z niepotrzebnym kawałkiem żyłki?
wyrzucasz gdziekolwiek
rzucasz do wody, bo tam jej nie widać i ptak się nie zaplącze
tniesz na mniejsze kawałki i wyrzucasz
zabierasz ze sobą, by spalić w ognisku
zabierasz ze sobą, by wyrzucić do śmietnika
to inaczej, jak podaj w komentarzu

Wyniki Wyniki wszystkich

Komentuj
 


Wszystkie Rybim Okiem Opinie

Hit  O portalu, konkursach, przyjaźniach

Autor: Ryszard Siejakowski
Temat: Refleksje i odczucia
Data:07.2.03 12:57
Czytano:2868

Przez FORUM przewinęła się dyskusja, wywołana postem Darka w nawiązaniu do styczniowego konkursu RO w kategorii TEMAT. Po przeczytaniu różnych opinii, pozwolę sobie przedstawić moje spostrzeżenia.


Jest faktem, że po początkowym zauroczeniu nową formułą RO, zaproponowaną przez Organizatora wspólnej zabawy, nastąpiło lekkie "spowolnienie". Przyczyn takiego stanu rzeczy jest wiele i nie będę się kusił o to aby je wszystkie wymienić. Zgadzam się ze Zbyszkiem Szwabem i opiniami zawartymi w jego poscie.
Podchodząc trochę humorystycznie do tematu, nastąpił moment przesilenia, przez innych zwany "zmęczeniem materiału". Prędzej czy później należało się tego spodziewać, jako że jest to zjawisko normalne. Nie da się przez cały czas utrzymać wysokiego poziomu. Nie sądzę, że ma to charakter stały i raczej podejrzewam pewną sezonowość "zjawiska", spowodowaną między innymi niezbyt ciekawym okresem pogodowo-psychicznym :o))) Reasumując powyższe, stary rok się skończył a nowy jeszcze nie bardzo się zaczął, patrząc z punktu widzenia wędkarskiego. Wszyscy jesteśmy jeszcze lekko przymuleni po świętach a pogoda za oknem raczej nie nastraja nas optymistycznie. Ponieważ wędkarze zaliczają się do największych optymistów, jeszcze troszeczkę i przepoczwarzymy się z naszgo zimowego kokonu, nabierając ochoty do wędkarskich przygód. Myślę, że marzec, który jest już tuż, tuż zaowocuje tymi elementami o których wspominał Darek. Ja podobnie jak Zbyszek, postanowiłem trochę dać sobie spokój z artykułami konkursowymi, co oczywiście nie oznacza, że nie będę pisał poza konkursami. Dokładnie przyjąłem taka samą postawę, że pora na trochę swieżej krwi w konkursowych szrankach :o))). Według mnie nie jest dobrze gdy te same nazwiska przewijają się w artykułach konkursowych, bo zaczyna to pachnieć rutyniarstwem a przez niektórych może być potraktowane jako pazerność na nagrody /to jest oczywiście moje subiektywne odczucie/. Pozwoliłem sobie przeanalizować swoją "działalność" na RO w okresie ostatniego roku i sam się zdziwiłem, że "popełniłem" ponad 50 artykułów mniej lub bardziej udanych sądząc po ocenach czytających. Takich osób jest kilka i mam nadzieję, że liczba ta się będzie zwiększać w najbliższej przyszłości. Ale RO to nie tylko artykuły ale także posty na FORUM, polemiki mniej lub bardziej owocne, ciekawe informacje, zapytania etc. RO to także platforma dająca możliwość nawiązania kontaktów z określonymi osobami. Często te kontakty, stricte mailowe przeradzają się w zażyłości czy przyjaźnie. Tych "zdobyczy" nie da się zadekretować czy ocenić. I z tych pozytywów również powinien zdawać sobię sprawę Admin. Przypuszczam Darku, że gdyby udało się to zliczyć, to Twoja ocena nie była by tak minorowa, bo kontaktów koleżeńskich czy przyjacielskich nie da sie tak prosto ocenić, jako że są to wartości niewymierne. Z tego też powodu, drogi Adminie, proszę do swoich osiągnięć dodać te wartości, o których napisałem powyżej. Jeśli tak spojrzymy na problem RO to obraz wcale nie jest tak mało kolorystyczny.
W wypowiedziach polemistów padały zawołania o ubarwienie RO. Drodzy respondenci, kto ma to zrobić jak nie My? To od nas wszystkich zależy jakie formy przybierze to nasze "wspólne dzieło". Zupełnie słusznie zauważył Darek, że generalnie Organizator Forum nie miesza się do tego co się dzieje na RO, z wyłączeniem sytuacji wymagającej interwencji na tle Regulaminowym. I tak powinno być. Oznacza to ni mniej ni więcej, że reszta pozostaje w naszych paluchach i inwencji twórczej. Pozdrawiam wszystkich aktywnych, mniej aktywnych i debiutantów, zachęcając do wspólnej zabawy na RO.
Ryszard.

drukuj drukuj wyślij wyślij

Lista komentarzy


Temat: Autor:
Czas:
o portalu, konkursach , przyjazniach
Marek Gryglewski 09.2.03 13:54
Ja tez tak uwazam!!!!!!!!
Howgh!
Robert Łukomski 07.2.03 14:46
:)) no właśnie:))) Też mi się tak mysli:)
     Odp: Kot Gargamela
Sławek Rybicki 07.2.03 14:52
    
jesteś !!!. Wiesz ???? :)))
         Odp: Kot Gargamela
Robert Łukomski 07.2.03 15:15
        
A no jestem:)) I czemu mam nie przyklasnac jak dobrze gadaja?:)))) Smurfie jeden:))
             Odp: Kot Gargamela
Sławek Rybicki 07.2.03 15:24
            
Ciiii !!! Jeszcze ktoś mnie do sił porządkowych zaliczy :(((. I rzeczywiście dobrze gada. !!!!Valid XHTML 1.0!
Wszelkie prawa zastrzeżone - All Rights Reserved - ©1999-2004 Krokus Sp. z o.o. - powered by eZ publish
Za publikowane treści odpowiedzialność ponoszą ich autorzy, jednocześnie wyrażając tym samym zgodę na ich bezterminową publikację.
Reklamy Krokus: Archiwlane strony wędkarskie "Rybiego Oka": Wędkarstwo - archiwum Cały szereg informacji i artykułów o wędkarskim hobby. Jest co czytać!