RYBIE OKO - strona domowa
ZDJĘCIA FILMY
RYBIE OKO - strona domowa
ENGLISH VERSION
Linia Krokusa

KAZACHSTAN
URAL
MONGOLIA
MORSKIE
SZWECJA
AUSTRALIA

Na ryby


Wszystkie Na ryby

Wyprawy, zdjęcia, relacje, sugestie

  Kategoria: Opis:
  Kazachskie Sumy Wyprawy do Kazachstanu na połów sumów

Telefony komórkowe dla wędkarzy Autor: Mariusz Szalej
Od pewnego czasu nasze życie (w tym również wędkarskie) ociera się o telefony komórkowe. Są dla nas „komunikatorem”, „smyczą” lub w skrajnych przypadkach „ostatnią deską ratunku”. W tym ostatnim przypadku chcielibyśmy na nie zawsze liczyć. Jest grupa telefonów stworzonych specjalnie dla nas (i dla wielu innych grup, uprawiających aktywny tryb życia).

więcej Na ryby komentuj
06.2.05 6.6/32
Wędkarskie realia w Australii Autor: Marcin Chimiczewski
Tak jak wspominałem w jakimś tam poście, cały mój kontakt z australijskim wędkarstwem miał charakter czysto teoretyczny, czyli oparty jedynie na obserwacji i rozmowach z miejscowymi. Przepraszam, raz łowiłem w rzecze i złowiłem... ale może od początku.

Uralskim szlakiem - cz.2 Autor: Dariusz Żbikowski
powrót do części pierwszej

Ranek przywitał nas lekkim mrozem. Wygrzebujemy się ciepłych śpiworów, szybkie śniadanko i każdy pędzi montować kije, każdemu spieszno sprawdzić, co pływa w rzece pod bokiem. W międzyczasie żegnamy się z „generalicją”, oni pakują się na pontony i odpływają, mamy spotkać się ponownie dopiero gdzieś w dole rzeki, w dniu odlotu. Zanim kije zostały zmontowane, z rybiego rozpoznania wraca Sasza. Rozpoznanie dodaje wszystkim podwójnego animuszu, bo Sasza w tą godzinkę złowił kilkanaście pięknych lipieni.

więcej Na ryby Wyprawy komentuj
04.11.02 7.7/37
Uralskim szlakiem - cz.1 Autor: Dariusz Żbikowski
Każdy z nas ma jakieś marzenia. Dotyczą one spraw różnych. Codziennego życia, pracy, wakacji czy też niespełnionych podróży. Ja też takie posiadam.

więcej Na ryby Wyprawy komentuj
17.10.02 7.3/46
Pływająca baza wędkarska Autor: Dariusz Żbikowski
Wojtek Łęcki-Węgrzyn wyszperał i wynegocjował dla nas wszystkich wędkarski rodzyneczek. Ta atrakcja winna ucieszyć wszystkich, którzy chcą spędzieć nieco czasu w większej wędkarskiej grupie. Innymi słowy, idealne miejsce na mini SWI.
W czym zatem rzecz...
Linia Krokusa
Valid XHTML 1.0!
Wszelkie prawa zastrzeżone - All Rights Reserved - ©1999-2004 Krokus Sp. z o.o.
90-223 Łódź, ul. Rewolucji 1905r 82 , tel. +48 42 678 77 03 fax +48 42 678 77 09
Reklamy Krokus: Kiedy wybrać się na ryby? Będą dziś brały czy nie? Na tem pytanie odpowie Ci księżycowy Kalendarz brań Jak wiadomo, księżyc ma wpływ na wiele zjawisk zachodzących na ziemi, na brania ryb także.