Pod ochroną


Mucha


Wszystkie KWI Spis Nieregularników KWI Mucha

Artykuły biuletynu KWI zwiazane z wedkarstwem muchowym

V-te Roztoczańskie SWI Autor: Andrzej Trembaczowski
Jak i w poprzednich latach postanowiliśmy odwiedzić wspólnie Roztocze w czerwcu, bo i meszka już mniej uciążliwa, i wędkarzy nad wodą mniej, no i można łowić lipienie. W dodatku zwykle o tej porze roku pada, a nawet leje, co znakomicie wpływa na aktywność kropkowańców.

SWI BIESZCZADY 2004 - przygotowania Autor: Bartosz Rozwadowski
Nadszedł czas prawdy. Skoro powiedziało się "A", trzeba powiedzieć i "B". Przygotowania do SWI w Bieszczadach nabierają rozmachu, tak więc najwyższy czas dokonać rozpoznania terenu.

Puchar Warty 2004 Autor: Grzegorz Lacki
Zawody wędkarskie, nie da się ukryć, są sprawa kontrowersyjną. Mają swoich zwolenników i zagorzałych przeciwników. Ja umieszczam się gdzieś pomiędzy jednymi a drugimi. Nie lubię zawodów w sensie rywalizacji, ale uwielbiam niektóre z nich, pod względem samego faktu spotkania nad wodą. Jest to okazja porozmawiać z ludzmi, których rzadko mam okazję widywać. Do takich właśnie zawodów zaliczam Puchar Warty.

Valid XHTML 1.0!
Wszelkie prawa zastrzeżone - All Rights Reserved - ©2004 Stowarzyszenie KWI

Klub gości na Rybim Oku
Reklamy Krokus: Fundusze ETF na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Fundusze ETF: ETF.COM.PL Analizy, ranking, aktualności, informacje, ryzyko, regulacje prawne, wydarzenia w Polsce i na świecie, linki, rynek giełdowy, podstawy i zasady inwestowania.