Pod ochroną


Spinning


Wszystkie KWI Spis Nieregularników KWI Spinning

Artykuły "Nieregularnika" zwiazane ze spinningiem

V-te Roztoczańskie SWI Autor: Andrzej Trembaczowski
Jak i w poprzednich latach postanowiliśmy odwiedzić wspólnie Roztocze w czerwcu, bo i meszka już mniej uciążliwa, i wędkarzy nad wodą mniej, no i można łowić lipienie. W dodatku zwykle o tej porze roku pada, a nawet leje, co znakomicie wpływa na aktywność kropkowańców.

Rzeka Autor: Grzegorz Lacki
Który to już raz siedział na tej skarpie. Który to już rok tu przyjeżdżał. Kochał to miejsce, tak jak kochał tę rzekę.

Ożywić kawałek blachy Autor: Paweł Deska
Wielkimi krokami zbliża się Nowy Rok a wraz z nim nowy wędkarski sezon. Wielu z nas podąży na lód by złapać pasiastego drapieżnika. Część wędkarzy odwiedzi pstrągowe rzeczki (tam gdzie prawo tego nie zabrania). Ja zachęcam was do trociowej przygody ze spinningiem w dłoni i z wahadłówką na końcu żyłki.

więcej Spinning Troć i łosoś komentuj
22.12.03 8.1/40 hit
"Łowienie w zbiornikach zaporowych" Autor: Tomek Płonka
To tytuł niedawno wydanej przez wydawnictwo „Multico” książki autorstwa Tomasza Krzyszczyka.
Z tej racji, że chętnie czytam wszystko co dotyczy wędkarstwa, a w szczególności spinningu, chciałbym podzielić się z Wami kilkoma refleksjami, jakie nasunęły mi się po dwukrotnym przeczytaniu tego opracowania.

Valid XHTML 1.0!
Wszelkie prawa zastrzeżone - All Rights Reserved - ©2004 Stowarzyszenie KWI

Klub gości na Rybim Oku
Reklamy Krokus: Staramy się wykonywać dobre pozycjonowanie stron. Przykładowo tę stronę, firmy zajmującej się nadrukiem etykiet tekstylnych, Etykiety samoprzylepne pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.